Informacje13 grudnia 2014, 16:00,

Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 grudnia 2014 roku od godz. 16.00 w Domu Parafialnym w Piasecznie odbędzie się VI Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących. - "Zapraszamy serdecznie zespoły siostrzano-braterskie, rodzicielsko-dziecięce, zapraszamy babcie i dziadków, ciocie i wujków do wspólnego śpiewania i grania! Prosimy o zgłoszenia do 2 grudnia 2014 pod adresem: gama.piaseczno@gmail.com" - informują organizatorzy czyli Stowarzyszenie „Gama” z Piaseczna oraz Parafia św. Anny w Piasecznie.

Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących w Piasecznie
KONSULTACJE u instruktorów muzyki: po uprzednim zgłoszeniu mailowym lub pod nr tel. 505 851 247. W PROGRAMIE: prezentacje rodzin muzykujących, wręczenie dyplomów oraz poczęstunek. ZAPRASZAMY do Domu Parafialnego przy pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Impreza zorganizowana przy wsparciu finansowym Gminy Piaseczno.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=3427
Informacje8 grudnia 2014, 19:29,

Nominacje w UMiG Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz Zdzisław Lis przedstawił na spotkaniu kierowników urzędu swoich najbliższych współpracowników. Na stanowisko I Zastępcy nominowana została Anna Juszczyk, zaś Daniel Putkiewicz objął stanowisko pełnomocnika ds. rozwoju gminy.

Anna Juszczyk

Pani Annie Juszczyk podlegać będą wydziały: inwestycji, infrastruktury i transportu publicznego, geodezji i gospodarki gruntami oraz zamówienia publiczne. – Pani Ania doskonale spisywała się na stanowisku naczelnika wydziału inwestycji, zbierała pochlebne oceny ze strony innych naczelników i dyrektorów jednostek organizacyjnych jak również wykonawców realizujących zlecenia gminy. Doceniając jej wszechstronną wiedzę i kompetencje zdecydowałem się powierzyć jej funkcję swojego zastępcy – poinformował burmistrz Zdzisław Lis

Dotychczasowy I Zastępca Burmistrza Daniel Putkiewicz będzie pełnił funkcję pełnomocnika ds. rozwoju. – Pan Daniel zachowuje praktycznie dotychczasowe kompetencje. Podlegały mu będą wydziały: urbanistyki i architektury, ochrony środowiska i gospodarki rolnej oraz utrzymania terenów publicznych – wyliczał na zebraniu burmistrz Lis. – Wykorzystując jego doświadczenie i fakt, że jako nowo wybrany przewodniczący Rady Powiatu zaangażowany będzie także w tematy o zasięgu powiatowym, chciałbym aby zajmował się również współpracą z innymi gminami i powiatem oraz wspólnymi projektami jak chociażby kolejką wąskotorową czy międzygminnym schroniskiem dla zwierząt – dodał burmistrz.

Na razie burmistrz nie wskazał II Zastępcy, który zajmował się będzie tematami społecznymi: polityką mieszkaniową, oświatą, świadczeniami społecznymi, sprawami społecznymi. – Mam już pomysł na obsadzenie tego stanowiska, chciałbym jednak spokojnie to przeanalizować – oświadczył burmistrz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=4860&start=150

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie