Informacje7 czerwca 2018, 16:30,

Spotkanie informacyjne - zmiana organizacji ruchu Chyliczkowska

7 czerwca 2018 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie informacyjne na temat zmiany organizacji ruchu na ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie. Miejsce: Starostwo Powiatowe ul. Chyliczkoska 14, Piaseczno. Spotkanie organizowane jest pana Starostę Wojciecha Ołdakowskiego na wniosek mieszkańców. www.facebook.com/events/1676513882436129/

SPOTKANIE INFORMACYJNE - ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU CHYLICZKOWSKA

Informacje2 czerwca 2018, 11:00,

Gminny Dzień Dziecka w Piasecznie

2 czerwca 2018 roku w godz. 13.00 - 19.00 Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza dzieci na Rynek Miejski w Piasecznie, gdzie Biuro Promocji i Informacji Gminy przygotowało dla nich bezpłatne atrakcje. Wszystkie atrakcje dla dzieci mają być bez opłat.

GMINNY DZIEŃ DZIECKA W PIASECZNIE

Podczas Dnia Dziecka, będzie można pobawić się m. in. na dmuchanym placu zabaw i zjeżdżalni, dmuchanym basenie z motorówkami i rollerami. Na najmłodszych czekać będzie basen z piłeczkami. Organizator przewidział także animacje jak: malowanie buziek, skręcanie baloników, puszczanie dużych baniek, zabawy z animatorem oraz szczudlarzy. Na dzieci czekać będzie także darmowa wata cukrowa.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie