Informacje11 grudnia 2013, 00:00,

Spotkania o profilaktyce zdrowotnej kobiet


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zespół położnych Szpitala św. Anny w Piasecznie zaprasza Panie (bez ograniczeń wiekowych) do udziału w spotkaniach tematycznych dotyczących profilaktyki zdrowotnej kobiet. Spotkania odbywają się w Szpitalu św. Anny w Piasecznie przy ul. Mickiewicza 39 w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 17.00 na drugim piętrze w nowej części Szpitala. Najbliższe spotkanie odbędzie się 8 stycznia 2014 roku o godz. 17.00 i dotyczyć będzie profilaktyki raka szyjki macicy i raka piersi. Serdecznie zapraszamy. Kontakt/informacja: Ewa Pogodzińska - Dyrektor PR kom. 661 300 287, fax 71 71 17 415 Zapraszamy!

SPOTKANIE W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYKA ZDROWOTNA KOBIETY-KOBIETOM
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje9 grudnia 2013, 00:00,

Grudniowy kurs pierwszej pomocy w przychodni Centrum Medycznego CMP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 grudnia 2013 roku zapraszamy do przychodni CMP Piaseczno na 4-godzinny Kurs z zasad udzielania pierwszej pomocy. Warto zapoznać się z wytycznymi i zasadami udzielania pierwszej pomocy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie uratować nam ludzkie życie.

Grudniowy kurs pierwszej pomocy w przychodni Centrum Medycznego CMP Piaseczno

Należy także pamiętać, że Kurs I Pomocy warto powtórzyć co 2 lata ze względu na zmiany w technice udzielania pierwszej pomocy. Więcej szczegółów o kursie znajdą Państwo na stronie internetowej www.cmp.med.pl. Tam również mogą Państwo dokonać zapisu on-line oraz opłacić kurs. Zapraszamy, ilość miejsc ograniczona!! Każdy uczestnik kursu otrzyma materiały edukacyjne oraz dyplom ukończenia. Zapisy oraz informacje tel. 22 737 50 50.

Kurs z zasad udzielania Pierwszej Pomocy w Centrum Medycznym CMP Piaseczno
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie