Informacje10 grudnia 2018, 07:00,

Sportowa Zima w Piasecznie 2019

Od 12  grudnia 2018 roku zapraszamy do udziału w akcji “Sportowa Zima w Piasecznie 2019”, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.Akcja skierowana jest do dzieci urodzonych w latach: 2007 – 2011 i realizowana będzie na obiektach sportowych GOSiR w Piasecznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00). Liczba miejsc ograniczona, decyduję kolejność zapisów.

Sportowa Zima w Piasecznie 2019

Zapisy:
– Telefonicznie: 22 716 66 00 wew. 39 w godzinach 9:00-15:00.
– Osobiście w GOSiR Piaseczno, ul. Sikorskiego 20, pokój 44 w godz. 9:00-15:00.
Terminy:
– 28 styczeń – 1 luty 2018 (I tydzień)
– 4 – 8 luty 2019 (II tydzień)
Opłaty:
– 250 zł/osoba/1 tydzień.
Wyżywienie:
– woda, herbata, słodki poczęstunek, obiad (zupa + drugie danie + kompot).
Planowany codzienny rozkład zajęć:
(kolejność zajęć dla poszczególnych grup wiekowych będzie różna)
– zajęcia na lodowisku
– nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach (wypożyczenie łyżew w cenie)
– zajęcia tematyczne na hali sportowej (kicboxing, judo, karate, piłka koszykowa, gry i zabawy, inne)
– zajęcia piłki nożnej na hali sportowej
– zajęcia na pływalni
– nauka i doskonalenie pływania
– ścianka wspinaczkowa
– tenis stołowy
Płatność:
Opłat należy dokonać w ciągu 3 dni od zgłoszenia przelewem na rachunek GOSiR lub w kasie pływalni GOSiR z podaniem imienia i nazwisko dziecka i wskazaniem terminu. Dokonanie wpłaty w wyznaczonym terminie jest automatycznie potwierdzeniem udziału dziecka w akcji. Nieuregulowanie płatności w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne ze skreśleniem z listy uczestników.
Numer konta bankowego:
Alior Bank 60 2490 0005 0000 4530 3414 4748
Gminny Ośrodka Sportu i Rekreacji
Gen. Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kartę kwalifikacyjną uczestnika akcji “Sportowa Zima w Piasecznie 2019” wypełnioną poprawnie i w sposób czytelny przynosimy na pierwsze zajęcia. Karta kwalifikacyjna do pobrania ze strony www.gosir-piaseczno.pl

Informacje8 grudnia 2018, 23:00,

Zamknięte centrum miasta podczas kiermaszu świątecznego – zmiany w komunikacji

W związku z organizacją imprezy mikołajkowej, połączonej z kiermaszem świątecznym w niedzielę 9 grudnia 2018 roku zostanie wyłączona z ruchu kołowego ul. Puławska od skrzyżowania z Jana Pawła II oraz ul. Kościuszki do Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Autobusy pojadą zmienionymi trasami.
Informujemy, że wspomniany fragment ulic w centrum miasta, będzie wyłączony z ruchu kołowego od godziny 0.00 do godziny 21.00. Niedostępny będzie parking pod kościołem św. Anny oraz miejsca wzdłuż ul. Kościelnej.

Zamknięte centrum miasta podczas kiermaszu świątecznego – zmiany w komunikacji

Autobusy skierowane zostaną na trasy objazdowe:
724 w kierunku GERBERA: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Gerbera – zawrotka na rondzie – Gerbera – GERBERA 02
727 w kierunku CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD., GŁOSKÓW-SZKOŁA: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza i dalej swoją trasą.
L-2, L-5, L12, L13, L32 w kierunku ZŁOTOKŁOS / BOBROWIEC / ZŁOTOKŁOS / PKP ZALESIE GÓRNE / JAZGARZEW-SZKOŁA: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza i dalej swoją trasą.
L-24, L-25 w kierunku CHYLICE/RYNEK: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – Kościuszki i dalej swoją trasą
Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:
– URZĄD MIASTA 01,
– KOLEJKA PIASECZYŃSKA 01.
Uruchamia się przystanek:
– KOLEJKA PIASECZYŃSKA 04 zlokalizowany na ul. Gerbera za skrzyżowaniem Wojska Polskiego/Sienkiewicza/Gerbera.
Na trasie objazdu obowiązują przystanki:
– WOJSKA POLSKIEGO 03 jako przystanek stały dla linii 724 i 727 oraz jako przystanek warunkowy dla linii L-2, L-5, L12, L13, L24 i L25, L32.
– KOLEJKA PIASECZYŃSKA 04 jako przystanek warunkowy dla linii 724.