Informacje10 grudnia 2018, 07:00,

Sportowa Zima w Piasecznie 2019

Od 12  grudnia 2018 roku zapraszamy do udziału w akcji “Sportowa Zima w Piasecznie 2019”, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.Akcja skierowana jest do dzieci urodzonych w latach: 2007 – 2011 i realizowana będzie na obiektach sportowych GOSiR w Piasecznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00). Liczba miejsc ograniczona, decyduję kolejność zapisów.

Sportowa Zima w Piasecznie 2019

Zapisy:
– Telefonicznie: 22 716 66 00 wew. 39 w godzinach 9:00-15:00.
– Osobiście w GOSiR Piaseczno, ul. Sikorskiego 20, pokój 44 w godz. 9:00-15:00.
Terminy:
– 28 styczeń – 1 luty 2018 (I tydzień)
– 4 – 8 luty 2019 (II tydzień)
Opłaty:
– 250 zł/osoba/1 tydzień.
Wyżywienie:
– woda, herbata, słodki poczęstunek, obiad (zupa + drugie danie + kompot).
Planowany codzienny rozkład zajęć:
(kolejność zajęć dla poszczególnych grup wiekowych będzie różna)
– zajęcia na lodowisku
– nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach (wypożyczenie łyżew w cenie)
– zajęcia tematyczne na hali sportowej (kicboxing, judo, karate, piłka koszykowa, gry i zabawy, inne)
– zajęcia piłki nożnej na hali sportowej
– zajęcia na pływalni
– nauka i doskonalenie pływania
– ścianka wspinaczkowa
– tenis stołowy
Płatność:
Opłat należy dokonać w ciągu 3 dni od zgłoszenia przelewem na rachunek GOSiR lub w kasie pływalni GOSiR z podaniem imienia i nazwisko dziecka i wskazaniem terminu. Dokonanie wpłaty w wyznaczonym terminie jest automatycznie potwierdzeniem udziału dziecka w akcji. Nieuregulowanie płatności w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne ze skreśleniem z listy uczestników.
Numer konta bankowego:
Alior Bank 60 2490 0005 0000 4530 3414 4748
Gminny Ośrodka Sportu i Rekreacji
Gen. Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kartę kwalifikacyjną uczestnika akcji “Sportowa Zima w Piasecznie 2019” wypełnioną poprawnie i w sposób czytelny przynosimy na pierwsze zajęcia. Karta kwalifikacyjna do pobrania ze strony www.gosir-piaseczno.pl

Informacje10 grudnia 2018, 07:00,

Wystawa malarstwa Anny Masiul-Gozdeckiej w Starej Iwicznej

Do 15 stycznia 2019 roku będzie można oglądać wystawę malarstwa Anny Masiul-Gozdeckiej - absolwentki warszawskiej ASP. Od roku 2005 po przerwie wraca do malowania. Początkowo maluje akwarelą, stopniowo przechodząc na większe formaty, płótno i technikę akrylową. W tej technice poszukuje inspiracji podejmując różne tematy jak i eksperymenty techniczne. Od roku 2005 miała 13 wystaw indywidualnych oraz uczestniczyła w około 14 wystawach zbiorowych, w tym: pokazy indywidualne w Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie, indywidualna wystawa w Galerii MCKiS Elektor w Warszawie, w szóstej edycji wystawy Jasiński&Friends, oraz tegorocznym Biennale Quadro Art w Łodzi, na którym zajęła trzecie miejsce.  Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Serdecznie zapraszamy.

Wystawa malarstwa  Anny Masiul-Gozdeckiej w Starej Iwicznej

W ostatnich latach jej twórczość oscyluje wokół dwóch rodzajów malarstwa: abstrakcji w technice akrylu na płótnie oraz malarstwa figuratywnego, najczęściej w technice olejnej. Inspiruje ją portet, postać ludzka, a romantyczna natura skłania do podejmowania tematów związanych z pięknem natury, muzyki oraz tańca.