Informacje9 kwietnia 2008, 00:00,

Spektakl Szukam Przyjaciela w Ośrodku Kultury Tarczyn

Młodzież Gimnazjum w Tarczynie zaprasza na spektakl SZUKAM PRZYJACIELA, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 kwietnia 2008 roku, o godzinie 19:00 w sali miejscowego Gminnego Ośrodka Kultury Tarczyn. Po przedstawieniu Szukam Przyjaciela, odbędzie się zbiórka pieniędzy na Hospicjum Archidiecezji Warszawskiej (plakat). Zapraszamy na przedstawienie Szukam Przyjaciela do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Polecane dla Ciebie

Informacje10 kwietnia 2008, 00:00,

Antonia Krzysztoń razem z zespołem odwiedzi Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem, który odbędzie się w najbliższą niedziele 13 kwietnia 2008 roku, o godzinie 19:30 w sali Domu Parafialnego przy Parafii św. Anny, pl. Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp na koncert wolny. Zespół tworzą: Marcin Majerczyk (gitara), Mikołaj Miki Wielecki (instrumenty perkusyjne), Paweł Mazurczak (kontrabas elektryczny), Antonina Krzysztoń (śpiew, gitara). Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, na koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem w Piasecznie.

Paweł Mazurczak, Antonina Krzysztoń, Mikołaj Miki Wielecki, Marcin Majerczyk

Antonina Krzysztoń pisze wiersze i pieśni, komponuje muzykę. Gra na gitarze i przejmująco śpiewa o życiu, o jego radościach i smutkach. Jej teksty dotykają najczulszych spraw ludzkich. Są tacy, którzy uważają, że pomiędzy strofami Tosi stąpa duch franciszkański. Śpiewanie jest dla Niej czymś tak naturalnym jak oddech. Ceni sobie miłość, przyjaźń, wierność, pokój, harmonię. Określa się mianem wędrującej kobiety. Antonina Krzysztoń ostatnimi czasy gra wiele koncertów w kościołach, choć jej piosenki, mimo iż dokładnie określone światopoglądowo trafiały i trafiają do ludzi o różnych przekonaniach. Raczej stara się szukać tego co nas łączy i nie oceniać, raczej rozważać, zapraszać do zadumy i dialogu.

Powyżej zamieściłem jeden z najbardziej znanych utworów Antoniny Krzysztoń: Kiedy przyjdzie dzień. Z większą ilością utworów Antoniny Krzysztoń, możecie zapoznać się w serwisie YouTube: youtube.com. Antonina Krzysztoń, korzysta z folku, który kocha, co wyraźnie słychać w jej balladach. Piosenki i muzyka są różnorodne, więc właściwie każdy może coś znaleźć w tym dla siebie. Antonina Krzysztoń jest nie tylko twórcą muzyki do większości piosenek, które śpiewa, ale także autorką tekstów. Więcej informacji o Antoninie Krzysztoń i jej zespole, przeczytacie na stronie: www.antoninakrzyszton.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno