Informacje10 grudnia 2013, 00:00,

Sołecka Wigilia dla Seniorów Mysiadła

Sołectwo Mysiadło serdecznie zaprasza na uroczyste sołeckie spotkanie opłatkowe dla seniorów Mysiadła i wspólne kolędowanie z Zespołem Śpiewaczym Tęcza, które odbędzie się 14 grudnia 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Zapraszamy na sołecką Wigilię w Mysiadle.

Sołecka Wigilia dla Seniorów Mysiadła
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje10 grudnia 2013, 00:00,

Pierniki Malowane Lukrem - Świąteczne Warsztaty Rodzinne w Muzeum Piaseczno

Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza mieszkańców na niecodzienne warsztaty przedświąteczne pt.: Pierniki malowane lukrem. Spotkanie z mistrzynią w dekoracji pierników Jarmilą Buczyńską to możliwość nauki robienia pierników oraz ich dekorowania. Na warsztaty organizatorzy zapraszają dzieci wraz z rodzicami. Podczas warsztatów w świątecznej atmosferze powstaną piękne pierniki na choinkę lub na świąteczne prezenty.

PIERNIKI MALOWANE LUKREM - ŚWI¡TECZNE WARSZTATY W MUZEUM REGIONALNYM

Warsztaty PIERNIKI MALOWANE LUKREM odbędą się 14 grudnia 2013 roku w godz. od 10.00 do 11.30. Cena: 20 zł. Podczas warsztatów dzieci z pomocą rodziców nauczą się różnych technik ozdoby pierników. Materiały zapewnia prowadzący. Liczba miejsc: 20 (10 dzieci + 10 dorosłych). Miejsce warsztatów: Muzeum Regionalne w Piasecznie, Pl. Piłsudskiego 10 Zgłoszenia: 22 737 23 99, 509 687 267, muzeumpiaseczno@kulturalni.pl

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno