Informacje30 stycznia 2015, 09:30,

Sesja budżetowa Rady Miejskiej w Piasecznie

Uprzejmie zawiadamiamy, że w piątek 30.01.2015 r. o godz. 9:30 odbędzie się IV sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, przy ul. Kościuszki 5, z następującym porządkiem obrad:

1 Otwarcie sesji.
2 Przyjęcie protokółu z III sesji Rady Miejskiej w Piasecznie.
3 Sprawozdanie Przewodniczącego Rady z działalności za okres między sesjami.
4 Sprawozdanie Burmistrza z działalności za okres między sesjami oraz wykonania uchwał Rady Miejskiej.
5 Zgłaszanie wniosków i interpelacji.
6 Zgłaszanie wniosków dotyczących spraw Sołectw.
7 Odpowiedzi na wnioski i interpelacje.
8 Sprawozdanie Skarbnika na temat bieżącej sytuacji finansowej gminy.
9 Uchwała w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Piaseczno na rok 2015.
9.1 Odczytanie projektu uchwały budżetowej na rok 2015.
9.2 Odczytanie opinii Komisji Finansów i Inwestycji.
9.3 Odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie.
9.4 Dyskusja oraz głosowanie wniosków Komisji Finansów nie przyjętych przez Burmistrza.
9.5 Głosowanie nad projektem uchwały budżetowej na rok 2015.
10 Uchwała w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Piaseczno na lata 2015- 2025:
10.1 Odczytanie projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Piaseczno na lata 2015 - 2025.
10.2 Odczytanie opinii Komisji Finansów i Inwestycji.
10.3 Odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie.
10.4 Dyskusja oraz głosowanie wniosków Komisji Finansów nie przyjętych przez Burmistrza.
10.5 Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Piaseczno na lata 2015 - 2025.
11 Bieżące uchwały:
11.1 w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu gminy na likwidację niskiej emisji w Piasecznie.
12. Wolne wnioski.
13. Zamknięcie obrad.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=7375&start=45
Informacje24 stycznia 2015, 10:00,

KONFRONTACJE W KONSTANCINIE

Podczas II części wystawy środowiska artystycznego Konstancina-Jeziorny pokazane zostaną prace 18 artystów występujących wspólnie pod hasłem Nowy Rozdział. Ich wystawa, otwarta w nowym roku, w nowym miejscu, jakim jest Hugonówka, z udziałem nowych członków grupy, obok tradycyjnych technik, takich jak malarstwo, rzeźba i grafika, prezentować będzie prace realizowane w nowych (nietradycyjnych) formach, takich jak video, instalacje i fotografie. Nowy będzie również sposób aranżowania wystawy.

KONFRONTACJE W KONSTANCINIE

W wystawie udział wezmą: Hanna Bartkiewicz, Anna Buczkowska, Dorota Buczkowska, Ola Buczkowska – Przeździk, Julian Henisz, Adela Kaczmarek, Paweł Korab – Kowalski, Marek Łukasik, Anna Masiul-Gozdecka, Tomasz Myśluk, Anna Pelc, Anna Polanowska, Michał Przeździk – Buczkowski, Aleksander Ryszka, Anna Skajnowska, Tomasz Siwiński, Marlena Wąsowska, Artur Wąsowski Konfrontacjom cz. II towarzyszyć będzie wystawa indywidualna prac Doroty Buczkowskiej pt. „Diament w lesie”.

Dorota Buczkowska jest absolwentką Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie a także Centre National des Arts Plastiques Villa Arson w Nice oraz Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Jest artystką interdyscyplinarną wykorzystującą w swojej twórczości malarstwo, rysunek, instalację i video. W grudniu 2014 roku znalazła się na liście 10 najlepiej zapowiadających się artystów 2014 r. Na wystawie będziemy mieli okazję zobaczyć serię jej najnowszych prac.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KONFRONTACJE W KONSTANCINIE

Otwarcie wystaw odbędzie się w sobotę, 24 stycznia 2015 roku o godz. 17.00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Hugonówka, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=6055