Informacje1 lutego 2015, 19:00,

Separacja - farsa małżeńska w trzech aktach w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na spektakl teatralny pt. Separacja, który odbędzie się 1 lutego 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: GOK w Tarczynie.

Separacja - farsa małżeńska w trzech aktach w Tarczynie

SEPARACJA /farsa małżeńska w trzech aktach/ sztuka jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Joanna / Anna Lenczewska/ i Patryk / Mariusz Marczyk /wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec nie dających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji. /akt I / Kolejne dwa akty to typowa komedia omyłek, nieporozumień, zabawnych intryg. Małżonkowie wiodą życie w oddzielnych pokojach. Niestety, kuchnia jest wspólna. Z konieczności korzystania z jednego pomieszczenia wynikają przezabawne zdarzenia. Bohaterowie knują swoje spiski, ale nikt z nich nie może wyjść zwycięsko. Pozorna wojna nieoczekiwanie ujawnia uczucia, które, jak się okazuje, wciąż mocno ze sobą wiążą skłóconych małżonków. Test na samotność i separację nie wypada pomyślnie i, jak to w komedii bywa, wszystko kończy się happy andem. Ale?... Błyskotliwe dialogi i humor są gwarancją znakomitej zabawy. Małżeńskie perypetie jak w soczewce skupiają te problemy, z którymi borykają się pary niekoniecznie z dużym stażem. Spotkanie z bohaterami sztuki pozwala spojrzeć na nie z dużym dystansem.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=10859
Informacje31 stycznia 2015, 16:00,

Bal karnawałowy w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz Tarczyna i Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży, który odbędzie się 31 stycznia 2015 roku o godz. 16.00 Podczas balu zagra zespół muzyczny Pin Melodia. Zabawę poprowadzą animatorzy kultury. Miejsce: hala gimnastyczna Zespołu Szkół Gimnazjum Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Tarczynie. Zapraszamy na bal karnawałowy do Tarczyna.

Bal karnawałowy w Tarczynie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=10860

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie