Informacje2 grudnia 2009, 00:00,

Seminarium dla kobiet - Być Super Kobietą XXI wieku

5 grudnia 2009 roku, w Józefosławiu odbędzie się IV edycja seminarium dla kobiet pt. BYć SUPER KOBIET¡ XXI WIEKU. Jest to cykl spotkań rozwojowych o charakterze warsztatowym, którego organizatorem jest portal dla kobiet www.superja.pl Termin: 5. grudnia 2009 r. Miejsce: Klub Willa Nowa Julianowska, ul. Zorzy Polarnej 2A, Józefosław Czas: 11:00-16:00 Zgłoszenia: biuro@superja.pl oraz tel. 022 701 1621, 0792 290 390

Projekt powstał z myślą o kobietach, które chcą się rozwijać i które rozwój osobisty łączą z sukcesem. Misją naszego portalu jest zainspirowanie kobiet do twórczego działania na rzecz spełnionego życia. Odkrywamy na nowo własne talenty, wzmacniamy umiejętności personalne kobiet, a także, uczymy egzekwowania należnych nam praw na polu świadomości społecznej. Integrujemy kobiety ciekawe świata, otwarte na nowe doświadczenia i zmotywowane do działania.

Jeśli oczekujesz od życia więcej, spróbuj spełnić się w przedsiębiorczych inicjatywach, korzystając z inspiracji, których dostarczy Ci seminarium. Zapraszamy na IV Edycję seminarium pt. ”Być Super Kobietą XXI wieku”. Seminarium odbędzie się 5. grudnia w Józefosławiu. Poprowadzi je uznana trenerka i coach rozwoju osobistego Anna Radziszewska. Zapewniamy nie tylko motywujący coaching, ale też atrakcyjne niespodzianki.

Każda kobieta może dokonać w swoim życiu czegoś znaczącego, nadać mu nową jakość, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Dajemy kobietom motywację i dostarczamy praktycznych wskazówek, by mogły realizować się na swój sposób. Uczestniczki seminarium tworzą własną Mapę Marzeń. Świadomie kreują swój świat, w którym marzenia i pasje mają znaczenie. Wyznaczają swoje cele i śmiało je realizują. I co najważniejsze, dokonują tego w zgodzie ze sobą, w naturalny dla nich kobiecy sposób.

Posiadasz już wszystko czego potrzebujesz, by realizować swoje aspiracje. My dostarczamy dowodów Twojej kreatywności, ambicji i chęci samorealizacji. Spełniaj swoje marzenia, wcielaj w życie swoje prawdziwe pasje i wykorzystuj własne umiejętności. Przekonaj się sama, jak to jest być ekspertką w kierowaniu swoim losem. Zostań Super Kobietą i dołącz do grona podobnych kobiet. Więcej informacji o seminarium, można przeczytać na stronie internetowej: www.superja.pl/node/2920
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje2 grudnia 2009, 00:00,

5-6 grudnia Mikołajki z Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową

Piaseczyńska Kolejka Wąskotorowa organizuje imprezę Mikołajkową, na szlaku Piaseczno - Tarczyn - Piaseczno. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w sobotę 5 grudnia oraz niedzielę 6 grudnia 2009 roku o godzinie 11.00, na przejażdżkę pociągiem, spotkanie z Mikołajem na polanie w miejscowości Runów, a także na ognisko, muzykę i słodycze.

Mikołajki z Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową

Koszt imprezy: bilet normalny 25 zł bilet ulgowy 12 zł. Bilet ulgowy specjalny: 5 zł, rezerwacja wagonu (45 osób): 900 zł. Rezerwacji proszę dokonywać pod tel. (022) 756-76-38 lub 0607-155-188 Spędź Mikołajki 2009 z Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno