Informacje4 kwietnia 2013, 00:00,

Rodzinny Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na RODZINNY DRUżYNOWY TURNIEJ W TENISIE STO£OWYM O PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI w Konstancinie-Jeziornie, który odbędzie się w najbliższą sobotę 6 kwietnia 2013 roku o godz. 10.00. Miejsce turnieju: hala GOSiR, ul. żeromskiego 15 w Konstancinie. Zapisy do turnieju: 6.04.2013 r. w godz. 9.00-9.30. Skład drużyny: 2-3 osobowy. Obowiązuje strój sportowy. Nagrody: dla drużyn 1-3 miejsca – puchary i dyplomy. Puchary dla najlepszej zawodniczki i zawodnika turnieju. Serdecznie zapraszamy!

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje3 kwietnia 2013, 00:00,

TURNIEJ TENISA STO£OWEGO W BANIOSZE

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii oraz Zespół Szkół w Baniosze zapraszają na II turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Turniej odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku na sali gimnastycznej ZS w Baniosze. O godzinie 9:00 - 10:00 odbędzie się rozgrzewka i zapisy, natomiast w godzinach 10:00 - 14:00 – zawody.

TURNIEJ TENISA STO£OWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria odbędzie się w kategoriach: szkoły podstawowe - chłopcy i dziewczęta; szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – chłopcy; OPEN – kobiety; OPEN – mężczyźni; samorządowcy - kobiety i mężczyźni (zaświadczenie o pełnieniu funkcji w instytucji samorządu terytorialnego).
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria