Informacje3 kwietnia 2013, 00:00,

TURNIEJ TENISA STO£OWEGO W BANIOSZE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii oraz Zespół Szkół w Baniosze zapraszają na II turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Turniej odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku na sali gimnastycznej ZS w Baniosze. O godzinie 9:00 - 10:00 odbędzie się rozgrzewka i zapisy, natomiast w godzinach 10:00 - 14:00 – zawody.

TURNIEJ TENISA STO£OWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria odbędzie się w kategoriach: szkoły podstawowe - chłopcy i dziewczęta; szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – chłopcy; OPEN – kobiety; OPEN – mężczyźni; samorządowcy - kobiety i mężczyźni (zaświadczenie o pełnieniu funkcji w instytucji samorządu terytorialnego).
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje3 kwietnia 2013, 00:00,

Nie lubisz pająków? To musisz polubić muchy - Uniwersytet Każdego Wieku w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 kwietnia 2013 roku o godz. 16:00 odbędzie się drugi wykład Uniwersytetu Każdego Wieku - tym razem na temat pająków występujących w okolicznych lasach, ogrodach i domach. Wykład odbędzie się w Gimnazjum w Zalesiu Górnem, ul. Białej Brzozy 3. "Nie lubisz pająków? To musisz polubić muchy" - tak zapewne rozpocznie swój wykład pan Mirosław Grzyb, znakomity i doświadczony leśnik, który podzieli się z Państwem wiedzą na temat pająków występujących w naszych lasach, ogrodach i domach. Dowiedzą się Państwo jak pożytecznymi, a przy tym nieszkodliwymi zwierzętami są pająki. Na zdjęciu krzyżak ogrodowy (Araneus diadematus). Kolejnego krzyżaka znajdziesz pod korą najbliższego drzewa.

Nie lubisz pająków? To musisz polubić muchy - Uniwersytet Każdego Wieku w Zalesiu Górnym

Lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do udziału również osoby, które do tej pory nie darzyły pająków specjalną sympatią. Bohaterowie wykładu nie wezmą w nim udziału. Ze względu na utrzymującą się zimę, drugi wykład będzie miał również charakter stacjonarny, czyli odbędzie się w przytulnej sali wykładowej zaleskiego Gimnazjum. Planowane uprzednio zajęcia terenowe zostały odwołane. Uniwersytet Każdego Wieku obejmuje cykl 5 wykładów w semestrze letnim i następnych 5 w semestrze zimowym 2013. Pierwszy wykład był bezpłatny, czesne za każdy następny wykład wynosi 5 złotych od osoby niezależnie od wieku - w sumie 45 złotych do opłacenia przelewem na rachunek bankowy Stowarzyszenia lub na miejscu. UniKaż Wieku i wszystko jasne.

Nie lubisz pająków? To musisz polubić muchy autor zdjęcia mlesta - foto.moon.pl/zdjecie/50502
autor/źródło: Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie