Informacje9 kwietnia 2016, 21:00,

Retrospekcja koncert w 12 rocznicę śmierci Jacka Kaczmarskiego

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza na specjalny koncert poświęcony twórczości Jacka Kaczmarskiego, w 12 rocznicę Jego śmierci. Koncert odbędzie się 9 kwietnia 2016 roku o godz. 21.00 Miejsce: 8 Ball Club Jana Pawła II 10, Piaseczno. Utwory Jacka Kaczmarskiego, we własnych aranżacjach wykonają dwie osobowości piaseczyńskiej sceny muzycznej: Arek Zewar i Paweł Górski. Gościnnie wystąpi Michał Wojnarski. Wstęp 10 zł.

RETROSPEKCJA KONCERT W 12 ROCZNICĘ ŚMIERCI JACKA KACZMARSKIEGO

Informacje9 kwietnia 2016, 09:00,

Turniej Tańca Towarzyskiego w Łazach - GD Dance Show 2016

9 kwietnia 2016 roku zapraszamy na wielkie widowisko taneczne GD Dance Show 2016. Podobnie jak w poprzednich latach, turniej odbędzie się w hali sportowej w Zespole Szkół Publicznych w Łazach. Szczegóły na stronie internetowej turnieju: www.gddanceshow.pl

TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO W ŁAZACH - GD DANCE SHOW 2016

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Centrum Sportu, ZOPO i inni zapraszają na GD Dance Show Grand Prix Polski FTS Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Bezpłatne bilety wstępu dla mieszkańców Gminy Lesznowola do odbioru w szkołach na terenie gminy od 5 kwietnia 2016 roku. Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy na Turniej Tańca Towarzyskiego do Łaz.