Informacje27 marca 2009, 00:00,

Restauracja Zawrotnica Piaseczno zaprasza mieszkańców

Razem z wiosną w Piasecznie przy ul. Sienkiewicza 14 została otwarta nowa restauracja ZAWROTNICA, która mieści się na terenie Piaseczyńskiej Kolejki Wąskotorowej. Restauracja otwarta jest dla naszych gości od godziny 12:00, każdego dnia i oferuje dania kuchni polskiej i staropolskiej, które mam nadzieję przypadną Państwu do gustu. W naszym menu, jest także kilka akcentów kuchni śródziemnomorskiej oraz coś do "browarka", aby każdy mógł wybrać u nas coś dobrego dla siebie. Zachęcamy mieszkańców, do zapoznania się z menu Zawrotnicy.

RESTAURACJA ZAWROTNICA PIASECZNO

Restauracja Zawrotnica organizuje: komunie, przyjęcia okolicznościowe oraz catering. Od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-16:30 zapraszamy na LUNCH TIME z 15% rabatem na wszystkie dania z karty. Mamy nadzieję że nasza restauracja zyska uznanie mieszkańców i będzie polecana znajomym. Serdecznie zapraszam na pyszne jedzenie!

RESTAURACJA ZAWROTNICA W PIASECZNIE
kliknij, aby powiększyć zdjęcie wnętrza restauracji Zawrotnica w Piasecznie

Restauracja Zawrotnica

mail: restauracja.zawrotnica@gmail.com