Informacje27 kwietnia 2007, 00:00,

Remont Puławskiej zmiana organizacji ruchu na Puławskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu na ulicy Puławskiej wykonawca robót informuje że, ruch na w/w ulicy odbywać się będzie po nitce prawej (po dwa pasy ruchu w obu kierunkach; Piaseczno i Warszawa) zlikwidowane zostaną wjazdy na ulice Geodetów i Centrum Handlowego Auchan.

Remont ulicy Puławskiej: dojazd do Auchan
kliknij aby powiększyć

Dojazd do Auchan zapewniony będzie przez ulice Energetyczną do ulicy Geodetów - wjazd i wyjazd ulica Geodetów. Z ulicy Geodetów wyjazd tylko w kierunku Warszawy. Z ulicy £abędziej wyjazd w kierunku Warszawy i Piaseczna. Wjazd w ulicę £abędzią i Raszyńską z kierunku Warszawy. (autor informacji: Z-ca Kierownika Budowy Witold Pietrzak)

Opisana powyżej zmiana organizacji ruchu na ulicy Puławskiej obowiązuje z dniem 30 kwietnia 2007 roku (poniedziałek).

Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Piaseczno www.piaseczno.eu, gdzie zainteresowane osoby przeczytają więcej informacji na ten temat. Zdjęcie z zaznaczoną zmianą organizacji ruchu na Puławskiej pochodzi z gazety Kurier Południowy.

Informacje powiązane tematycznie w naszym prywatnym serwisie powiatu piaseczyńskiego: przebudowa Puławskiej oraz remont Puławskiej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje27 kwietnia 2007, 00:00,

Oferty pracy z powiatu piaseczyńskiego w naszym serwisie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Otrzymaliśmy kilka maili od czytelników naszego prywatnego serwisu, że przydałoby się wzbogacić naszą stronę o oferty pracy z powiatu piaseczyńskiego i poszczególnych gmin powiatu. Co prawda mamy w naszym serwisie ogłoszeniowym podkategorie ogłoszeń: oferty pracy, jednak w naszym serwisie brakowało mieszkańcom informacji o ofertach pracy umieszczanych w znanych portalach pracy.

Aby sprostać Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy podstrony, na których poprzez kanały RSS pobierane są najnowsze oferty pracy z naszego regionu. Oferty pochodzą z kanałów RSS serwisu Careerjet: www.careerjet.pl

Careerjet jest wyszukiwarką ofert pracy stworzoną w celu ułatwienia procesu szukania pracy w Internecie. Obszerna baza danych Careerjet gromadzi dużą ilość linków do ofert pracy, dostępnych w Internecie, opublikowanych na stronach firm, agencji zatrudnienia i pośrednictw pracy. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownik może szybko przeszukiwać bazę, bez potrzeby zbędnego odwiedzania poszczególnych stron. Użytkownicy zostają przekierowani na strony, z których pochodzą wyszukane oferty.

Careerjet używa zaawansowanej technologii, używając modułów programowych, które pozwalają na skanowanie i generowanie ofert pracy na stronach internetowych firm. Są one w stanie zidentyfikować strony, na których zamieszczone są z zaledwie dwie oferty pracy, a także strony firm rekrutujących, które gromadzą setki ofert. Te strony z potencjalnymi ofertami są następnie regularnie skanowane, a aktualne oferty pracy są dodawane do bazy danych.

Zapraszamy Was do używania ich wyszukiwarki ofert pracy, także do wyszukiwania ofert pracy w pobliskiej Warszawie (link podany powyżej). W serwisie Careerjet.pl istnieje również możliwość umieszczenia swoje CV. Warto zapoznać się bliżej z ich serwisem.

Dzięki odpowiedniemu wyselekcjonowaniu ofert pracy, które znajdują się w bazie wyszukiwarki ofert pracy Careerjet.pl, możemy na naszej stronie informować Was o najnowszych ofertach pracy z powiatu piaseczyńskiego:
- oferty pracy Piaseczno
- oferty pracy Góra Kalwaria
- oferty pracy Konstancin Jeziorna
- oferty pracy Lesznowola
- oferty pracy Prażmów
- oferty pracy Tarczyn
- oferty pracy Auchan Piaseczno
- oferty pracy Warszawa

Oczywiście zapraszamy również firmy z naszego regionu, do informowania mieszkańców o ofertach pracy w naszym serwisie ogłoszeniowym: oferty pracy. Jeżeli macie jakieś uwagi i sugestie, to prosimy o komentarz pod tą informacją, lub wysyłacie nam informacje mailem na adres: info@powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie