Informacje27 kwietnia 2007, 00:00,

Oferty pracy z powiatu piaseczyńskiego w naszym serwisie

Otrzymaliśmy kilka maili od czytelników naszego prywatnego serwisu, że przydałoby się wzbogacić naszą stronę o oferty pracy z powiatu piaseczyńskiego i poszczególnych gmin powiatu. Co prawda mamy w naszym serwisie ogłoszeniowym podkategorie ogłoszeń: oferty pracy, jednak w naszym serwisie brakowało mieszkańcom informacji o ofertach pracy umieszczanych w znanych portalach pracy.

Aby sprostać Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy podstrony, na których poprzez kanały RSS pobierane są najnowsze oferty pracy z naszego regionu. Oferty pochodzą z kanałów RSS serwisu Careerjet: www.careerjet.pl

Careerjet jest wyszukiwarką ofert pracy stworzoną w celu ułatwienia procesu szukania pracy w Internecie. Obszerna baza danych Careerjet gromadzi dużą ilość linków do ofert pracy, dostępnych w Internecie, opublikowanych na stronach firm, agencji zatrudnienia i pośrednictw pracy. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownik może szybko przeszukiwać bazę, bez potrzeby zbędnego odwiedzania poszczególnych stron. Użytkownicy zostają przekierowani na strony, z których pochodzą wyszukane oferty.

Careerjet używa zaawansowanej technologii, używając modułów programowych, które pozwalają na skanowanie i generowanie ofert pracy na stronach internetowych firm. Są one w stanie zidentyfikować strony, na których zamieszczone są z zaledwie dwie oferty pracy, a także strony firm rekrutujących, które gromadzą setki ofert. Te strony z potencjalnymi ofertami są następnie regularnie skanowane, a aktualne oferty pracy są dodawane do bazy danych.

Zapraszamy Was do używania ich wyszukiwarki ofert pracy, także do wyszukiwania ofert pracy w pobliskiej Warszawie (link podany powyżej). W serwisie Careerjet.pl istnieje również możliwość umieszczenia swoje CV. Warto zapoznać się bliżej z ich serwisem.

Dzięki odpowiedniemu wyselekcjonowaniu ofert pracy, które znajdują się w bazie wyszukiwarki ofert pracy Careerjet.pl, możemy na naszej stronie informować Was o najnowszych ofertach pracy z powiatu piaseczyńskiego:
- oferty pracy Piaseczno
- oferty pracy Góra Kalwaria
- oferty pracy Konstancin Jeziorna
- oferty pracy Lesznowola
- oferty pracy Prażmów
- oferty pracy Tarczyn
- oferty pracy Auchan Piaseczno
- oferty pracy Warszawa

Oczywiście zapraszamy również firmy z naszego regionu, do informowania mieszkańców o ofertach pracy w naszym serwisie ogłoszeniowym: oferty pracy. Jeżeli macie jakieś uwagi i sugestie, to prosimy o komentarz pod tą informacją, lub wysyłacie nam informacje mailem na adres: info@powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje28 kwietnia 2007, 00:00,

Rocznica Konstytucji 3-go Maja w Górze Kalwarii

Rada Miejska oraz Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria serdecznie zapraszają na uroczystości związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Rozpoczęcie imprezy w weekend majowy planowane jest na godzinę 9:50. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem uroczystości.

Przebieg uroczystości w dniu 3-go maja 2007 roku w Górze Kalwarii:
9:50 - zbiórka pocztów sztandarowych oraz uczestników uroczystości przed kościołem parafialnym w Górze Kalwarii
10:00 - uroczysta msza święta za Ojczyznę w Kościele Parafialnym
11:00 - podniesienie flagi państwowej, przemówienia okolicznościowe, złożenie kwiatów przy popiersiu Marszałka J.Piłsudskiego
11:40 - zakończenie uroczystości

Rada Miejska oraz Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria prosi o wydelegowanie przedstawicieli do złożenia kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. ¬ródło informacji: www.gorakalwaria.pl

Przypominamy, że również w Piasecznie odbędą się uroczyste obchody 216 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Więcej na ten temat napisaliśmy w informacji: obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria