Informacje25 września 2007, 00:00,

Remont Puławskiej - zamknięty wyjazd z ulicy £abędziej

Marcin Kania Radny Gminy Lesznowola, informuje na stronie www.marcinkania.pl, że otrzymał informację od Kierownika Budowy Pana Witolda Pietrzaka o planowanym zamknięciu wyjazdu z ulicy £abędziej na ulicę Puławską. Zamknięcie wyjazdu ma nastąpić w dniu 25 września 2007 roku, około godziny 11:00. Oprócz tego zostanie otwarty wyjazd z ulicy Raszyńskiej w stronę Piaseczna, nie będzie natomiast wyjazdu z ulicy Raszyńskiej w stronę Warszawy. Szerokiej drogi...
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje25 września 2007, 00:00,

Wernisaż malarstwa - Gmina Tarczyn miejsce magiczne

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki pod tytułem: Gmina Tarczyn - miejsce magiczne. Wystawa obrazów odbędzie się w dniu 30 września 2007 roku, o godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Ks. Cz. Oszkiela 3, Tarczyn.

Projekt malarski pod tytułem: Gmina Tarczyn - miejsce magiczne, polegał na namalowaniu przez Andrzeja Kujawę i Dariusza Sieczkę, obrazów tematycznie związanych z gminą Tarczyn. Na obrazach mieli pokazać miejsca, które według autorów, zasługują na szczególną uwagę. Nie tylko ze względu na piękno, ale też walory historyczne. Efekt pracy artystów będzie można obejrzeć na przygotowanej wystawie.

Po wernisażu malarstwa organizatorzy zapraszają na koncert muzyczny, podczas którego wystąpią: Eugeniusz Chudak - Morzuchowski (pianino) i Paweł Rok (wiolonczela). ¬ródło informacji: www.tarczyn.pl Serdecznie zapraszamy na wystawę obrazów Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn