Informacje11 października 2007, 00:00,

Recital Ewy Błaszczyk w Piasecznie - Nawet, gdy wichura

Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego dr Barbara Rudzińska-Mękal oraz Starosta Piaseczyński Jan Dąbek zapraszają na recital Ewy Błaszczyk: Nawet, gdy wichura. Recital odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 października 2007 roku o godzinie 19:30 w auli Domu Parafialnego, przy Placu Piłsudskiego 10, Piaseczno.

Recital Ewy Błaszczyk w Piasecznie - Nawet, gdy wichura

W trakcie recitalu Nawet, gdy wichura, Ewy Błaszczyk wykona piosenki autorstwa m.in. Jerzego Satanowskiego, Jacka Kleyffa, Włodzimierza Wysockiego, Zygmunta Koniecznego, Leszka Możdżera, Piotra Rubika. Wśród wykonywanych przez wybitną aktorkę i interpretatorkę piosenki literackiej zabrzmią teksty pióra Agnieszki Osieckiej, ks. Jana Twardowskiego, Jacka Kleyffa. Artystce towarzyszyć będą: Andrzej e-moll Kowalczyk (gitara), Marcin Partyka (klawisze) i Sebastian Feliciak (saksofon).

Wstęp na recital Ewy Błaszczyk jest wolny. Podczas koncertu do nabycia będzie program recitalu. Całkowity dochód ze sprzedaży programu przeznaczony jest na fundację Ewy Błaszczyk: Akogo? Serdecznie zapraszamy na niedzielny recital Ewy Błaszczyk!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje7 października 2007, 00:00,

Impreza Frutti Night w Klubie Kino Piaseczno - zaproszenie

Przed nami kolejna impreza organizowana przez agencję muzyczną 2FUNK.pl w Klubie Kino w Piasecznie. Impreza Frutti Night odbędzie się w sobotę, 13 października 2007 roku. Start imprezy o godzinie 21:00. Zapraszamy wszystkich zjadaczy owoców kiwi! O co chodzi z kiwi? Jeśli do godziny 23:00 przyniesiesz ze sobą owoc kiwi - wchodzisz na imprezę za darmo!!! Bez kiwi wstęp na imprezę 5 złotych.

Impreza Frutti Night w Klubie Kino Piaseczno

Pamiętacie klimat imprezy pożegnalnej lata w Klubie Kino, o której pisaliśmy również w naszym prywatnym serwisie informacyjnym: pożegnanie wakacji w Klubie Kino? Klub Kino chce powtórzyć tą atmosferę jeszcze raz! Nie może Was tam zabraknąć, jeśli chcecie wyszaleć się przy soczystych dźwiękach muzyki klubowej w klimacie, który pozostaje na długo po całonocnej zabawie.

Organizatorami imprezy jest: Klub Kino w Piasecznie oraz Agencja Muzyczna 2FUNK.pl Podczas imprezy Frutti Night w Klubie Kino zagrają: Danny Deep (2funk.pl), Komet (2funk.pl), Young (gościnnie). Tym razem do składu 2FUNK.pl przyłącza się gościnnie Young, który po raz pierwszy zaprezentuje swoje umiejętności w Klubie Kino.

Informację o imprezie Frutti Night otrzymaliśmy od Danny Deep (www.dannydeep.pl). Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w sobotę: 13 października 2007 roku. Klub Kino znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Sienkiewicza 11. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa). Serdecznie zapraszamy na imprezę Frutti Night!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno