Informacje7 października 2007, 00:00,

Budują szesnastopiętrowy blok na części sąsiedniej działki

Informowaliśmy Was o planach wybudowania najwyższego bloku przy ulicy Młynarskiej w Piasecznie. W najnowszej gazecie Kurier Południowy nr 38, pojawiła się kolejna informacja z placu budowy. Powstał już ogromny dół, który przekroczył linię graniczną działki i zajął część sąsiedniej, należącej do osoby prywatnej: Pana Tadeusza Rowińskiego.

Grunty należące do Pana Rowńskiego bezpośrednio graniczą z działką, na której trwa budowa szesnastopiętrowego bloku Sand City Tower, o którym pisaliśmy w informacji: szesnastopiętrowy wieżowiec przy Młynarskiej w Piasecznie. Inwestor wykopał ogromny dół i następnie ogrodził plac budowy. W pewnym momencie ziemia obsunęła się i ogrodzenie wpadło do środka. Wtedy pracownicy inwestora przesunęli ogrodzenie dalej, wchodząc na teren działki Pana Tadeusza Rowińskiego. Szczytem bezczelności jest fakt, że nie zapytano go o zgodę.

Tadeusz Rowiński złożył doniesienie do piaseczyńskiej prokuratury. Fragment pisma: "Wykorzystując swoją silną pozycję dewelopera próbuje nas zastraszyć i panoszy się na naszej działce jak na własnej (...)". W biurze inwestora Artin, oraz w Powiatowym Inspektoracie nadzoru Budowlanego w Piasecznie, nie udzielili redaktorom Kuriera Południowego żadnych komentarzy...

Może Wy macie swoje komentarze do tej sytuacji? Czekamy na wasze komentarze. Swoje opinie możecie napisać pod informacją, lub przyłączyć się do rozmowy na naszym prywatnym forum: szesnastopiętrowy blok w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje7 października 2007, 00:00,

Impreza Frutti Night w Klubie Kino Piaseczno - zaproszenie

Przed nami kolejna impreza organizowana przez agencję muzyczną 2FUNK.pl w Klubie Kino w Piasecznie. Impreza Frutti Night odbędzie się w sobotę, 13 października 2007 roku. Start imprezy o godzinie 21:00. Zapraszamy wszystkich zjadaczy owoców kiwi! O co chodzi z kiwi? Jeśli do godziny 23:00 przyniesiesz ze sobą owoc kiwi - wchodzisz na imprezę za darmo!!! Bez kiwi wstęp na imprezę 5 złotych.

Impreza Frutti Night w Klubie Kino Piaseczno

Pamiętacie klimat imprezy pożegnalnej lata w Klubie Kino, o której pisaliśmy również w naszym prywatnym serwisie informacyjnym: pożegnanie wakacji w Klubie Kino? Klub Kino chce powtórzyć tą atmosferę jeszcze raz! Nie może Was tam zabraknąć, jeśli chcecie wyszaleć się przy soczystych dźwiękach muzyki klubowej w klimacie, który pozostaje na długo po całonocnej zabawie.

Organizatorami imprezy jest: Klub Kino w Piasecznie oraz Agencja Muzyczna 2FUNK.pl Podczas imprezy Frutti Night w Klubie Kino zagrają: Danny Deep (2funk.pl), Komet (2funk.pl), Young (gościnnie). Tym razem do składu 2FUNK.pl przyłącza się gościnnie Young, który po raz pierwszy zaprezentuje swoje umiejętności w Klubie Kino.

Informację o imprezie Frutti Night otrzymaliśmy od Danny Deep (www.dannydeep.pl). Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w sobotę: 13 października 2007 roku. Klub Kino znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Sienkiewicza 11. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa). Serdecznie zapraszamy na imprezę Frutti Night!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno