Informacje17 marca 2011, 00:00,

Rajd turystyczny połączony z historyczną grą terenową

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny TRAPER iraz szkolne koła turystyczne w ZS 2, ZS 3, ZS 4 zapraszają na TENEROW¡ GRę HISTORYCZN¡. Rajd turystyczny połączony z historyczną grą terenową, to ciekawa propozycja na najbliższą sobotę 19 marca 2011 roku. Zbiórka o godz. 9.00 przy Tężni. Celem imprezy jest integracja mieszkańców i aktywny wypoczynek. Więcej informacji na temat Terenowej Gry Historycznej, można przeczytać na stronie internetowej: www.konstancinjeziorna.pl Zapraszamy do udziału.

Rajd turystyczny połączony z historyczną grą terenową
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje15 marca 2011, 00:00,

Spektakl GRUBE RYBY - Wtorek Teatralny Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Teatralny, podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl GRUBE RYBY (reż. Ewelina Szczuka). Spektakl, będzie można zobaczyć dziś 15 marca 2011 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury (ul. Kościuszki 49, Piaseczno). Zapraszamy na Wtorek Teatralny.

Spektakl GRUBE RYBY - Wtorek Teatralny Piaseczno
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno