Informacje16 października 2016, 19:00,

Pulcyn Hołownia Wars-Songbook - Niedziela z Jazzem w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 października 2016 roku w godz. 19:00-20:30 zapraszamy na Niedzielę z Jazzem, podczas której wystąpi Bogdan Hołownia oraz Wojciech Pulcyn z projektem Wars-Songbook. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 20 zł. Zapraszamy!

PULCYN HOŁOWNIA WARS-SONGBOOK - NIEDZIELA Z JAZZEM W PIASECZNIE

Duet tworzony przez Bogdana Hołownię i Wojciecha Pulcyna to wybitna formacja muzyczna łącząca dwie wyjątkowe osobowości artystyczne polskiej sceny jazzowej. Wyróżnia ich minimalistyczne instrumentarium, które pozwala na tworzenie niezwykłych harmonii i uwypuklenie piękna brzmienia fortepianu oraz kontrabasu. Projekt Wars - Songbook to koncert, na który składają się utwory wybitnego polskiego kompozytora Henryka Warsa, w ich świeżych interpretacjach jazzowych. Celem twórców jest przypomnienie dzisiejszym odbiorcom muzyki XX-lecia międzywojennego, tak cennego okresu polskiej kultury i sztuki. Koncert Wars – Songbooktrafia do każdego - od konesera jazzu, po rozpoczynających swoją podróż z tym gatunkiem muzyki. To bardzo wysublimowany repertuar, pełny jednocześnie klasy i wariacji w zakresie interpretacji. Zapraszamy na Niedzielę z Jazzem do Piaseczna.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 października 2016, 10:30,

Miś Uszatek Teatr Kamienica - Teatranek w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 października 2016 roku w godz. 10:30-11:30 odbędzie się spotkanie w ramach cyklu Teatranek, podczas którego będzie można obejrzeć spektakl pt.: Miś Uszatek, w wykonaniu Teatru Kamienica. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 12 zł.

MIŚ USZATEK TEATR KAMIENICA - TEATRANEK W PIASECZNIE

Spektakl „Miś Uszatek” to nie tylko historia małego Misia z klapniętym uszkiem, jest to również opowieść o przyjaźni, akceptacji i tolerancji. Pewnego razu w dziecięcym pokoiku pojawia się nowy lokator – jest nim mały, pluszowy Miś który nie ma imienia. Zabawki: Lalka Rózia, Prosiaczek oraz Zajączek wpadają na genialny pomysł, by nadać mu imię – Miś Uszatek – ze względu na jego oklapnięte uszko. Początkowo nieśmiały i zagubiony Miś, z czasem staje się ulubieńcem pozostałych pluszaków i nieodłącznym towarzyszem ich wspólnych zabaw. Podczas wyprawy do lasu, którą organizuje Uszatek, mali przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód, spotyka ich również pewna niemiła niespodzianka, ale jak to zwykle w bajkach bywa, wszystko kończy się szczęśliwie. Serialowe mruczanki Misia Uszatka – „Pora na dobranoc” oraz „Jestem sobie mały miś” – są również świetną okazją dla dorosłych widzów, by przenieść się do cudownych czasów własnego dzieciństwa. Spektakl dla dzieci w wieku 3-7 lat.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie