Informacje19 listopada 2016, 11:00,

Ptasie abstrakcje w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do Oddziału dla dzieci przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie, na kolejne spotkanie z duetem animacyjnym Małpie Figle. 19 listopada 2016 roku w godzinach 11:00 - 12:30 przyjrzymy się Ptasim abstrakcjom. Wymyślimy też pokręcone żarty, poznamy tajniki konferansjerki oraz stworzymy ptasie cuda. Zapraszamy!

PTASIE ABSTRAKCJE W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY PIASECZNO

Informacje19 listopada 2016, 18:30,

Koncert (nie) tylko klasyka

19 listopada 2016 roku o godz 18:30 odbędzie się koncert (nie) tylko klasyka. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Będzie to koncert uczniów i absolwentów działu edukacji muzycznej Centrum Kultury Piaseczno. Zapraszamy!

KONCERT (NIE) TYLKO KLASYKA

Koncert "(nie) tylko klasyka" - utwory klasyków usłyszymy w wykonaniu uczniów i absolwentów edukacji muzycznej CK, grających na instrumentach dętych z towarzyszeniem fortepianu. Przygotowaliśmy również dla Państwa (nie) klasyczne niespodzianki między innymi: występ formacji CK Drumbit i CK Drums.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie