Informacje12 listopada 2012, 00:00,

Przystanek Zalesie nr 45 Gazeta Zalesia Górnego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-45.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.
autor/źródło: Ewa Kamińska-Sobczak - Redaktor "Przystanku Zalesie"
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 listopada 2012, 00:00,

IX GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 15 i 16 listopada 2012 roku od godz. 9.00 odbędą się IX Gminne Teatralia Lesznowolskie. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięca (przedszkola i kl. I-III) oraz młodzieżowej (kl. IV-VI i gimnazjum) w świetlicy GOK Lesznowola w Janczewicach, ul. Jedności 99a. Celem konkursu jest prezentacja, wymiana doświadczeń, ocena i promocja dokonań artystycznych amatorskich grup i zespołów teatralnych. Harmonogram Gminnych Teatrali Lesznowolskich: harmonogram.pdf

IX GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie