Informacje6 maja 2017, 17:00,

Przybądźcie tu z najdalszych stron gromady - wieczór uwielbienia w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 maja 2017 roku w godzinach 19:00 - 22:00 odbędzie się wieczór uwielbienia pn.: Przybądźcie tu z najdalszych stron gromady, w parafii pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Na wydarzenie zaprasza Wspólnota Modlitwy Muzyką "D.R.A.M.A.T". Rozpoczynamy uroczystą Mszą Świętą o godzinie 19.00. Zapraszamy!

PRZYBĄDŹCIE TU Z NAJDALSZYCH STRON GROMADY - WIECZÓR UWIELBIENIA W STAREJ IWICZNEJ

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Hasłem tego wydarzenia jest: "Przybądźcie tu z najdalszych stron gromady". Chcemy oderwać się od naszych codziennych spraw i zrobić coś niecodziennego! Pragniemy zgromadzić się, by razem wielbić Boga poprzez śpiew i taniec. Będzie to z pewnością dobry czas, przepełniony modlitwą i radością.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 maja 2017, 18:58,

Nowa linia P-2 obsługująca Chylice i Chyliczki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 maja 2017 r. Gmina Piaseczno uruchomiła nową linię komunikacji publicznej P-2. Linia obsługuje pobliskie Chyliczki i Chylice łącząc je z centrum miasta i najważniejszymi punktami docelowymi jak Dworzec PKP i Szpital.

NOWA LINIA P-2 OBSŁUGUJĄCA CHYLICE I CHYLICZKI

Autobusy kursują od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Linia obsługiwana jest przez PKS Polonus taborem niskopodłogowym. Przejazdy na tej linii są bezpłatne. Zapraszamy do korzystania z nowego środka transportu. Może on znacząco poprawić warunki dojazdu do pracy, do szkół czy na zakupy.

Rozkład jazdy linii P-2 ważny od 2 maja 2017 (otworz plik pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie