Informacje20 sierpnia 2013, 00:00,

Przeboje na gorące lato na Rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W miniony weekend na piaseczyńskim Rynku po raz kolejny można było usłyszeć dźwięki poezji śpiewanej, które wypełniły przestrzeń wokół fontanny, umilając tym samym zgromadzonym mieszkańcom to upalne, niedzielne popołudnie. Artystą, który dostarczył tych niecodziennych wrażeń, był Sławek Kosiński. Jego trwający ponad godzinę koncert składał się w przeważającej części z ballad Leonarda Cohena, w znakomitych przekładach Macieja Zembatego, piosenek grupy "Raz Dwa Trzy", oraz utworów zespołu "Czerwony Tulipan". Na bis artysta zaprezentował przebój z repertuaru Wojciecha Młynarskiego - "Jesteśmy na wczasach", który znakomicie odzwierciedla klimat tego miejsca, zwłaszcza w okresie letnim. Za sprawą skumulowanych tego dnia na placu Piłsudskiego atrakcji, każdy mógł poczuć się niemal jak w miejscowości wypoczynkowej.

Przeboje na gorące lato na Rynku w Piasecznie

Na uwagę zasługuje fakt, iż artysta był wielokrotnym gościem "Świeczowisk" - jednej ze sztandarowych imprez Centrum Kultury w Piasecznie, podczas których miał okazję zaprezentować swój repertuar z towarzyszeniem gitary, jak i akordeonu, na którym z powodzeniem akompaniuje sobie w trakcie występów. Po raz kolejny również, "przewrotnie" - jak mówią sami organizatorzy, to artysta przychodzi do publiczności, nie jak ma to miejsce zazwyczaj. Takie jest też założenie tego cyklu happeningów, które odbywają się w tym miejscu od początku wakacji. To twórcy pojawiają się w miejscu, które upodobali sobie mieszkańcy, dając im tym samym szansę na obcowanie z kulturą, na którą coraz trudniej znaleźć czas w codziennym życiu. Dziś jest to Rynek, niebawem może być to skatepark, a w niedalekiej przyszłości i Skwer Kisiela.

Przeboje na gorące lato na Rynku w Piasecznie

Następne wydarzenie planowane jest na najbliższy piątek, czyli 23 sierpnia 2013 roku o godz. 17:00. Do udziału zaproszono dwie utalentowane licealistki, Weronikę Urawską, oraz Natalię Pelc, które przy akompaniamencie gitar zaprezentują piosenki zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Na pewno nie zabraknie przebojów, które wszyscy znamy i lubimy. Zapraszamy serdecznie w imieniu własnym, oraz organizatorów.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje21 sierpnia 2013, 00:00,

Garażówka wyprzedaż garażowa w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fundacja dla Dzieci oraz Fuxe de Luxe zapraszają na III edycję WYPRZEDAżY GARAżOWEJ, która odbędzie się w najbliższą sobotę 24 sierpnia 2013 roku w godz. od 11:00 do 15:00. Miejsce: ul. Jana Pawła II 19 (róg Kniaziewicza przy bazarku) w Piasecznie. Wstęp na wyprzedaż garażową kosztuje 5 zł dla sprzedających. Osoby kupujące nie płacą. Zgłoszenia: biuro@fundacjadladzieci.pl, nr tel.: 784 444 450 oraz krajewska.anna@vp.pl

GARAżÓWKA WYPRZEDAż GARAżOWA W PIASECZNIE

Jeśli jesteś w posiadaniu ubrań, akcesoriów, butów i innych bibelotów, które miały już swoje "5 minut" i teraz zalegają na dnie szafy - nasza impreza jest dla ciebie! Po prostu nie może Cie na niej zabraknąć! W fantastycznej atmosferze i miłym towarzystwie możesz je wymienić lub sprzedać - jedynym obowiązującym warunkiem jest dostarczenie ich w dobrym stanie i jakości! Zasada jest prosta: przynosisz ładne, ciekawe rzeczy w dobrym stanie, wieszak stojący - jeśli szczęśliwie jesteś w jego posiadaniu lub cokolwiek innego, co pomoże ci wyeksponować zawartość swojej szafy i zaczynamy!

Zasady wyprzedaży garażowej w Piasecznie:
1. Wyprzedaż garażowa ma charakter otwarty.
2. Wyklucza się uczestnictwo firm profesjonalnie zajmujących się handlem.
3. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji.
4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty.
5. Organizatorzy oświadczają, że gromadzone dane są bazą tworzoną tylko na potrzeby wyprzedaży.
6. Chętni do udziału w wyprzedaży proszeni są o zgłoszenie swojego uczestnictwa do dnia: 23 sierpnia 2013 r.
7. Warunkiem udziału w wyprzedaży jest uiszczenie opłaty w wysokości 5 zł (przekażemy na cel charytatywny).
8. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane. Sprzedawane przedmioty nie podlegają podatkowi VAT.
9. Organizator nie zapewnia wszystkim sprzedającym stolików i wieszaków.
10. Wstęp na imprezę tylko dla sprzedających 5 zł. Osoby kupujące nie płacą.
11. Rzeczy niesprzedane można (nie trzeba) zostawić u współorganizatorów – przekażemy je potrzebującym.
autor/źródło: Justyna Kołakowska
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Witam, Chciałbym zainteresować forumowiczów nowym powstałym portalem http://garazowki.pl Na portalu można ogłaszać termin garażówek, wyprzedaży itp. Można również wrzucać darmowe ogłoszenia sprzedaży drobnych rzeczy, które zalegają nam mieszkania, domy itp. Portal został wykonany dla osob, które organizują garażówki jak i dla potencjalnych klientów, którzy w łatwy sposób mogą znaleźć gdzie odbywa się garażówka i kiedy. Zapraszamy do współpracy Pozdrawiam, Zespół garazowki.pl

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie