Informacje21 sierpnia 2013, 00:00,

Garażówka wyprzedaż garażowa w Piasecznie

Fundacja dla Dzieci oraz Fuxe de Luxe zapraszają na III edycję WYPRZEDAżY GARAżOWEJ, która odbędzie się w najbliższą sobotę 24 sierpnia 2013 roku w godz. od 11:00 do 15:00. Miejsce: ul. Jana Pawła II 19 (róg Kniaziewicza przy bazarku) w Piasecznie. Wstęp na wyprzedaż garażową kosztuje 5 zł dla sprzedających. Osoby kupujące nie płacą. Zgłoszenia: biuro@fundacjadladzieci.pl, nr tel.: 784 444 450 oraz krajewska.anna@vp.pl

GARAżÓWKA WYPRZEDAż GARAżOWA W PIASECZNIE

Jeśli jesteś w posiadaniu ubrań, akcesoriów, butów i innych bibelotów, które miały już swoje "5 minut" i teraz zalegają na dnie szafy - nasza impreza jest dla ciebie! Po prostu nie może Cie na niej zabraknąć! W fantastycznej atmosferze i miłym towarzystwie możesz je wymienić lub sprzedać - jedynym obowiązującym warunkiem jest dostarczenie ich w dobrym stanie i jakości! Zasada jest prosta: przynosisz ładne, ciekawe rzeczy w dobrym stanie, wieszak stojący - jeśli szczęśliwie jesteś w jego posiadaniu lub cokolwiek innego, co pomoże ci wyeksponować zawartość swojej szafy i zaczynamy!

Zasady wyprzedaży garażowej w Piasecznie:
1. Wyprzedaż garażowa ma charakter otwarty.
2. Wyklucza się uczestnictwo firm profesjonalnie zajmujących się handlem.
3. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji.
4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty.
5. Organizatorzy oświadczają, że gromadzone dane są bazą tworzoną tylko na potrzeby wyprzedaży.
6. Chętni do udziału w wyprzedaży proszeni są o zgłoszenie swojego uczestnictwa do dnia: 23 sierpnia 2013 r.
7. Warunkiem udziału w wyprzedaży jest uiszczenie opłaty w wysokości 5 zł (przekażemy na cel charytatywny).
8. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane. Sprzedawane przedmioty nie podlegają podatkowi VAT.
9. Organizator nie zapewnia wszystkim sprzedającym stolików i wieszaków.
10. Wstęp na imprezę tylko dla sprzedających 5 zł. Osoby kupujące nie płacą.
11. Rzeczy niesprzedane można (nie trzeba) zostawić u współorganizatorów – przekażemy je potrzebującym.
autor/źródło: Justyna Kołakowska