Informacje10 października 2017, 06:38,

Programu współpracy Powiatu Piaseczyńskiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zarząd Powiatu Piaseczyńskiego zaprasza zainteresowane organizacje pozarządowe i inne podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817) do konsultacji projektu: „Program współpracy Powiatu Piaseczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”.

PROGRAMU WSPÓŁPRACY POWIATU PIASECZYŃSKIEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA 2018 ROK

Program stanowi podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi. W programie wskazane są cele, zasady i formy współpracy Powiatu Piaseczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz priorytetowe obszary zadań publicznych, które będą realizowane w 2018 roku przy współudziale podmiotów działających w sferze pożytku publicznego. Opinie i uwagi można zgłaszać w terminie: od dnia 9 października do dnia 18 października 2017 r.

Treść programu oraz formularz do zgłaszania uwag znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej: http://bip.piaseczno.pl (zakładka Organizacje Pozarządowe) i na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14. Wypełnione formularze należy złożyć lub przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 października 2017 roku na: adres poczty elektronicznej: m.sobczynski@piaseczno.pl numer faksu: (22) 737 11 58 adres: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, 05-500 Piaseczno, ul. Chyliczkowska 14 – z dopiskiem „Pełnomocnik ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi”.

Projekt programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2018 (link)
Formularz propozycji do Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi (link)

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 października 2017, 07:00,

Święto Dyni i Bieg po Dynię w gminie Lesznowola 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Święto Dyni i Bieg po Dynię to dwa duże wydarzenia, na które 14 października 2017 r. zapraszają Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola. Imprezy promują zdrowy tryb życia i podkreślają lokalną specyfikę gminy, gdzie mieszka wielu producentów tego warzywa a ulica Słoneczna już we wrześniu ozdobiona jest kolorowymi stoiskami z dyniami. W tym roku wydarzenia te będą miały szczególny charakter. Święto Dyni oraz Bieg po Dynię będą połączone z inauguracją Pierwszego Dnia Walki z Niedożywieniem w Polsce, organizowanym w ramach ogólnopolskiego programu Dzwonek na obiad przez Fundację Być Bardziej www.biegpodynie.pl

ŚWIĘTO DYNI I BIEG PO DYNIĘ W GMINIE LESZNOWOLA 2017

Uwaga, spóźnialscy mogą się zapisać na bieg także w dniu zawodów - biuro zawodów będzie czynne od godz. 9.30. Wszystkich biegaczy i nie tylko zapraszamy do udziału w Święcie Dyni! Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji: miasteczko dyniowe, konkursy dla dzieci, pokaz kulinarne i degustacje potraw z dyni, kiermasz książek kulinarnych, stoiska z rękodziełem i zdrową żywnością.

ŚWIĘTO DYNI I BIEG PO DYNIĘ W GMINIE LESZNOWOLA 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie