Informacje26 lutego 2008, 00:00,

Profilaktyka raka szyjki macicy w Urzędzie Gminy Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza mieszkanki do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym profilaktyki raka szyjki macicy. Odbędzie się ono w najbliższy piątek, 29 lutego 2008 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w dwóch turach, w godzinach 14:00 i 15:00. Pragniemy poszerzać świadomość kobiet o zagrożeniu rakiem szyjki macicy, aby móc skutecznie przeciwdziałać tej chorobie.

Organizator Stowarzyszenie TUż OBOK, współpracujące ze Stowarzyszeniem na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy KWIAT KOBIECOŚCI zaprezentuje w trakcie spotkania film o kobietach walczących z tą chorobą oraz o wirusie HPV. W programie jest również wykład lekarza o znaczeniu cytologii, onkogennym wirusie HPV oraz o roli psychiki w walce z chorobą nowotworową. Po prelekcji lekarz będzie do dyspozycji uczestniczek i odpowie na każde pytanie. Zapraszamy na profilaktykę raka szyjki macicy.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Popularny: 7600 odsłonInformacje27 lutego 2008, 00:00,

Internetowy system umawiania spotkań dla interesantów

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego www.piaseczno.pl poinformowało, że w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego uruchomiony został wygodny, internetowy system umawiania spotkań dla interesantów. Dzięki wdrożeniu systemu interesanci wydziału nie będą narażeni na uciążliwości związane z koniecznością oczekiwania w kolejce na możliwość załatwienia sprawy. Internetowy system umawiania spotkań dla interesantów, służy do zdalnego ustalania terminu załatwiania spraw związanych z rejestracją pojazdów.

Po wejściu na stronę systemu: INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA SPOTKAń DLA INTERESANTÓW WYDZIA£U KOMUNIKACJI I TRANSPORTU, należy wybrać dostępny dzień oraz godzinę w kalendarium, a następnie wpisać imię i nazwisko oraz nr PESEL. Wejście na stronę systemu odbywa się również poprzez Biuletyn Informacji Publicznej Powiatu Piaseczyńskiego, podstrona: Wydziały Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego, gdzie wybieramy Wydział Komunikacji i Transportu. Termin załatwienia sprawy można także umówić telefonicznie pod nr. tel. 022 750 61 88 lub osobiście w pok. nr 8 w Wydziale Komunikacji przy ul. Czajewicza 1a w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy: