Informacje17 października 2017, 08:00,

Pracownia Orange w gminie Tarczyn?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Pracownia Orange w gminie Tarczyn? Zależy od Waszych głosów! Na Prace Małe można głosować tutaj: https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,205,prace-male.html

PRACOWNIA ORANGE W GMINIE TARCZYN?

Pracownia zostałaby zlokalizowana w świeżo wyremontowanym i przebudowanym budynku szkoły podstawowej. Z Pracowni korzystaliby wszyscy mieszkańcy, nie tylko uczniowie. W okolicy nie ma żadnej świetlicy ani miejsca spotkań dla mieszkańców. Pracownia pełniłaby funkcję miejsca dla nich, sprzyjając integracji, poszerzaniu umiejętności, aktywizacji i spotkań międzypokoleniowych. Byłaby dla wielu osób centrum lokalnych inicjatyw społecznych i swoistym oknem na świat. Pracownia w Pracach Małych byłaby miejscem spotkań, rozwoju pasji, organizacji ciekawych i praktycznych kursów, warsztatów i spotkań. Pracownia Orange mogłaby być też swego rodzaju nagrodą/docenieniem filmu stworzonego przez utalentowane dzieci z gminy Tarczyn: www.tarczyn.pl/527-Galeriafilmw.htm i konstruktywnym wsparciem ich dalszego rozwoju. Film ten jest koronnym dowodem na to, że warto inwestować w rozwój mieszkańców gminy Tarczyn ze względu na ich ogromny potencjał i dużą wartość zainteresowań.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 października 2017, 08:00,

Andersenia-Baśniowiersze Jan Kazimierz Siwek w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 i 16 października 2017 roku o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z Janem Kazimierzem Siwek. Jan Kazimierz Siwek - poeta, bajkopisarz, satyryk, autor słuchowisk radiowych, tekstów piosenek, a także skeczy, monologów, scenariuszy, programów telewizyjnych i widowisk teatralnych. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

ANDERSENIA-BAŚNIOWIERSZE JAN KAZIMIERZ SIWEK

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie