Informacje27 lipca 2017, 06:00,

Pracownia Ceramiki i Rzeźby Galeria Na Górce Władysławów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach od 24 lipca do 1 września 2017 roku zapraszamy na Ceramiczne Lato. Miejsce: Pracownia Ceramiki i Rzeźby we Władysławowie ul. Wojska Polskiego 64. Zapraszamy:

PRACOWNIA CERAMIKI I RZEŹBY GALERIA NA GÓRCE WŁADYSŁAWÓW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 lipca 2017, 09:00,

Szlakiem spacerów Stefana Żeromskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 lipca 2017 roku zapraszamy na wycieczkę pieszą z przewodnikiem Szlakiem spacerów Stefana Żeromskiego. Jest to czwarta wycieczka z cyklu „Poznaj Konstancin-Jeziornę”. Start o godz. 11.00 spod C.H. Stara Papiernia (placyk obok bankomatu). Zapraszamy serdecznie! Bohaterem sobotniej wycieczki będzie pisarz, których w latach 20. osiedlił się w Konstancinie, w willi Świt. Autor m.in. powieści: Ludzie bezdomni, Popioły, Wierna rzeka, Wiatr od morza, oraz Przedwiośnie. Stefan Żeromski często przechadzał się po okolicznych lasach, łąkach, gdzie szukał natchnienia oraz inspiracji do swoich książek. Niejednokrotnie w spacerach towarzyszyła mu córka Monika oraz pies Puka.

SZLAKIEM SPACERÓW STEFANA ŻEROMSKIEGO

W najbliższy weekend, udamy się śladami spacerów Stefana Żeromskiego. Zapraszamy serdecznie. Start o godz. 11.00 spod C.H. Stara Papiernia (placyk przy bankomacie). Spacer potrwa około 3 godzin. Akcja realizowana jest przed Fundację Violet Kiwi i dofinansowana przez gminę Konstancin-Jeziorna. Udział bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie