Artykuł partnerski28 września 2019, 11:21,

Poznaj zalety personalizowanych etykiet spożywczych

Poznaj zalety personalizowanych etykiet spożywczych

Personalizowane etykiety spożywcze cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dużych koncernów, jak i małych firm. Dzięki takim naklejkom produkt wygląda ciekawiej i może przykuć uwagę nowej grupy konsumentów.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Stosują ją firmy z wielu branż

Dlaczego warto mieć spersonalizowane etykiety?

Personalizowane etykiety na piwo, kosmetyki i inne produkty spożywcze sprawiają, że dana rzecz wyróżnia się spośród innych produktów z danej kategorii. O sile personalizacji już dawno przekonali się zarówno właściciele dużych koncernów, jak i niewielkie firmy zajmujące się produkcją kraftowych piw czy kosmetyków. Mianem etykiety personalizowanej możemy określić taką, która jest dostosowana do konkretnej grupy odbiorców. Co więcej, charakteryzuje się unikatowym designem, dalekim od standardowych rozwiązań charakterystycznych dla swojej branży. Zabieg ma konkretne korzyści marketingowe. Alkohole, kosmetyki czy inne produkty, cechujące się oryginalnym wyglądem, sprawiają wrażenie bardziej ekskluzywnych i po prostu ciekawszych. Każdy przedsiębiorca, któremu zależy, by dotrzeć ze swoimi produktami do nowych grup konsumenckich, powinien stale szukać nowych rozwiązań. A to właśnie oferują personalizowane etykiety.

Z tego typu naklejek korzystają również osoby prywatne. Z powodzeniem można je umieszczać na słoikach z domowymi przetworami, kosmetykami, kawą, herbatą itp. Dzięki nim łatwiej znaleźć daną rzecz, szczególnie gdy w pomieszczeniu jest ciemno. Co ciekawe, personalizowane etykiety mają swój urok i stanowią ciekawy dodatek do wystroju wnętrza.

Poznaj zalety personalizacji

Stosują ją firmy z wielu branż. W ostatnich latach, szczególnie wśród producentów obuwia, możliwość personalizacji stała się ważnym elementem promocyjnym. Wiąże się to z dostępem na szeroką skalę do coraz to lepszych materiałów bezodpadowych. Personalizacja jest odpowiedzią zarówno na potrzeby ekologii, jak i potrzeb klientów wynikających z chęci posiadania unikatowych produktów. Wbrew pozorom tego typu chęci konsumenci mają wobec produktów kupowanych w sklepach spożywczych. Szybko zrozumiała to znana marka napojów gazowanych. Z tego powodu zaczęła produkować etykiety, na których znalazły się imiona i inne zabawne hasła. Co ciekawe, zabieg ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Firma odnotowała znaczny wzrost sprzedaży napojów. Potwierdza to, że personalizowane produkty bardziej cieszą nabywców niż te zwyczajne.

Jak samodzielnie personalizować etykiety – domowy sposób

Etykiety na słoiki można zaprojektować nawet w prostym programie graficznym lub skorzystać z kreatora online. Co więcej, w internecie można znaleźć wiele darmowych szablonów. Do przygotowania naklejek wystarczy zaopatrzyć się w taśmę klejącą, folię okładkową i nożyczki. Na wydruk wystarczy przykleić taśmę i przyciąć. Pamiętajmy jednak, że jest to domowa technika. Jeżeli zależy nam na produkcji etykiet wysokiej jakości, które miałby się znaleźć na produktach komercyjnych, warto zlecić wykonanie projektu grafikowi, a wydruk drukarni cyfrowej.

autor/źródło: Marcin Piotrowicz

Napisz komentarz

Artykuł partnerski28 września 2019, 11:16,

Idzie zima! Czas pomyśleć o pojemnikach na piasek i sól

Idzie zima! Czas pomyśleć o pojemnikach na piasek i sól

Zbliża się zima, a to oznacza zasypane śniegiem parkingi, podwróka i chodnika wokół domu i nie tylko. Obowiązkiem każdego właściciela neiruchomości jest dbanie o przestrzeń wokół niej, zwłaszcza gdy korzystają z niej inni, np. przechodnie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Jak wyglądają pojemniki na piasek i sól dla gospodarstwa domowego

Pojemniki na piasek i sól dla gospodarstwa domowego. Które wybrać?.

Gdy tylko zima zaskoczy nas po raz pierwszy, musimy niemalże natychmiast przystapić do działania. Nie tylko na swoim podwórku, czy prywatnym parkingu, ale chodzi tu także o plac i chodnik, którymi mogą przechodzić (a nawet muszę) przechodnie przed Twoim domem. Obowiązkiem każdego mieszkańca jest dbanie w okresie zimowym o to, aby chodnik nie był zasypany śniegiem, a ty bardziej oblodzony. Sposób na to jest wiadomy. Piasek i sól wystarczą, aby poradzić sobie z zimą. Problem powstaje w momencie gdy nie mamy gdzie trzymać tych sorbentów, niezbędnych do utrzymania porządku przed domem zimą. Pojemniki na piasek i sól ECIpomogą Ci w rozwiązaniu tego problemu raz na zawsze. Są nowoczesne, dopasowane kształtem do infrastruktury, dostępne w wielu kolorach, a do tego wykonane w całości z tworzywa sztucznego najwyższej klasy, które odporne jest na pękanie, uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, i co najwazniejsze - nie posiadają znacznej ilości elementów metalowych które mogą rdzewieć. Dobre pojemniki na piasek i sól to te, które posiadaja taką budowę, dzięki której woda i topniejący snieg spadają na ziemię a nie utrzymują się na nich. Wówczas nie mamy równiez problemu z zamarzaniem klapy, a pojemnik zapewnia zachowanie w 100% dobrego stanu kruszywa, które możemy w każdej chwili rozsypac przed domem. 

Jak wyglądają pojemniki na piasek i sól dla gospodarstwa domowego?

Prawdę mówiąc, pojemniki te są dopasowane do każdego użytkownika, nie tylko dla mieszkańców domków jedno czy wielorodzinnych, ale także dla firm i przestrzeni publicznej. To za sprawą nie tylko nowoczesnego kształtu, ale także i pojemności oraz możliwości wyboru jednego z wielu kolorów.

Gdy na dworze zaczyna robić się ciepło, myslimy o wiośnie. Jakoś tak się dzieje, że nei chowamy pojamnika n piasek i sól, anstępnie stoi on w tym samym miejscu aż do kolejnej zimy. Nic nei szkodzi!. Oferowane przez ECI pojemniki na piasek i sól wykonane są z tworzywa które nie zawiera dodatkowych subkstancji chemicznych, tak więc pojemniki mogą stac nawet kilka lat w jednym miejscu, a kolor nie wypłowieje przez promieniowanie słoneczne.  Nowoczesny kształt sprawia, że nie zwracają uwagi, a nwet jeśli to w formie pozytywnej.

Artykuł przygotowany we wspólpracy z firmą ECI z Kluczborka.

autor/źródło: eci.com.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie