Informacje20 listopada 2016, 13:00,

Poznaj ptasie sekrety w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jakie są zimowe zwyczaje ptaków żyjących w Polsce? Czy skrzydlatym przyjaciołom łatwo jest przetrwać zimę w kraju? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Podczas spotkania teatralnego maluchy przeżyją ptasią przygodę między innymi z sikorką, bocianem czy dzięciołem. Wstęp wolny!

POZNAJ PTASIE SEKRETY W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

W niezwykłą podróż po ptasim świecie najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno zabierze główna bohaterka - sikorka Agatka. Wraz z nią maluchy poznają zimowe obyczaje ptaków, a także dowiedzą się, w jaki sposób można im pomóc przetrwać mroźne miesiące w kraju.

Ponadto mali widzowie wyruszą wraz z bocianem do Afryki, poznają egzotyczny taniec w wykonaniu flaminga i papugi, a także dowiedzą się, dlaczego dzięcioł tak uparcie puka w drzewo. Nie zabraknie również chóru kur, który zadba o oprawę muzyczną teatralnej wyprawy.

POZNAJ PTASIE SEKRETY W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

Spektakl pt. „Sikorka Agatka” zaprezentowany zostanie w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”, który od początku roku realizowany jest w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Dobrą zabawę z pewnością zagwarantuje pełna humoru fabuła oraz niezwykła scenografia i barwne kostiumy.

Spotkanie teatralne odbędzie się w niedzielę 20 listopada 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Bezpłatny spektakl odegrany zostanie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

POZNAJ PTASIE SEKRETY W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2016, 18:30,

Czy Polska dojrzała do członkostwa w Unii Europejskiej?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

KOD Piaseczno zaprasza na spotkanie z Różą Thun (wybitna publicystka, działaczka organizacji pozarządowych, była szefowa przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i posłanka do Parlamentu Europejskiego). Spotkanie poprowadzi Renata Kim. Czy Polska dojrzała do członkostwa w Unii Europejskiej?

CZY POLSKA DOJRZAŁA DO CZŁONKOSTWA W UNII EUROPEJSKIEJ?

Termin: 17 listopada 2016 roku w godz. 18.30-20.00
Miejsce: Piaseczno ul. Elektroniczna 2 A - Studio filmowe. Wjazd od ul. Okulickiego (200 m. za Kauflandem po prawej stronie).
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/203323840076917/

CZY POLSKA DOJRZAŁA DO CZŁONKOSTWA W UNII EUROPEJSKIEJ?

Będzie prowadzona transmisja online na funpage OBRONIMY DEMOKRACJĘ https://www.facebook.com/YesWeCanWarszawa/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie