Informacje16 listopada 2017, 09:00,

Powstają nowe parkingi w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Dwa nowe, darmowe parkingi przy ul. Nadarzyńskiej i ul. Kilińskiego na łącznie 200 samochodów zostaną otwarte pod koniec listopada 2017 roku. Tak więc, tuż przed uruchomieniem strefy płatnego parkowania dostępnych będzie więcej dodatkowych bezpłatnych miejsc niż łącznie wszystkie miejsca objęte strefą, których jest 195. To dobra wiadomość zarówno dla osób, które pracują w centrum Piaseczna i będą mogły bezpłatnie zaparkować tam swój samochód jak i dla osób, które potrzebują zrobić zakupy czy załatwić inną pilną sprawę w centrum miasta.

NOWE PARKINGI W PIASECZNIE

NOWE PARKINGI W PIASECZNIE

Dla nich bowiem uruchamiana strefa przewiduje darmowe pierwsze 45 min., a jest szansa na to, że dzięki “wymuszonej” rotacji łatwiej będzie znaleźć takie miejsce w pobliżu danego punktu usługowego. Przypominamy, że płatne parkowanie w wyznaczonej strefie obowiązywać będzie od 4 grudnia 2017 roku.

NOWE PARKINGI W PIASECZNIE

NOWE PARKINGI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 grudnia 2017, 17:00,

Mój ulubiony Młynarski - recital Piotra Machalicy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 grudnia 2017 roku o godz. 18:00 odbędzie się recital Piotra Machalicy pt.: Mój ulubiony Młynarski. Miejsce: sala Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety dostępne tylko w przedsprzedaży w cenie 40 PLN w kasie Domu Kultury oraz na portalu biletyna.pl.

MÓJ ULUBIONY MŁYNARSKI - RECITALU PIOTRA MACHALICY W PIASECZNIE

Recital Mój ulubiony Młynarski to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in. Jeszcze w zielone gramy, Tango desperado, Nie ma jak u mamy, Bynajmniej, Moje ulubione drzewo, Najpiękniejszy list miłosny, Idź swoją drogą, czy Blue Tango. Zespół w składzie: Michał Walczak - gitara, tamburyn, aranżacje; Krzysztof Niedźwiecki - gitara, walizka vel stopa; Paweł Surman - trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne.

MÓJ ULUBIONY MŁYNARSKI - RECITALU PIOTRA MACHALICY W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie