Informacje5 listopada 2013, 00:00,

Półfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce na Wózkach w Konstancinie-Jeziornie

W dniach 9-10 listopada 2013 roku w Konstancinie, rozegrane zostaną półfinałowe turnieje Mistrzostw Polski w Koszykówce na Wózkach. Organizator zawodów: IKS GTM Konstancin. Turniej rozegrany zostanie w hali GOSiR przy ul. Stefana żeromskiego 15. Turniej zorganizowany zostanie dzięki wsparciu: Ministerstwa Sportu i Turystyki, INTER EUROPOL Piekarnia Szwajcarska, CENTRUM KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI Partnerzy: GOSiR Konstancin, GTM Mobil Technology, RTM Studio Interaktywne. Turniej finałowy, z udziałem czterech najlepszych polskich drużyn, rozegrany zostanie w dniach 8-9 XII, w Rzeszowie.

Półfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce na Wózkach w Konstancinie-Jeziornie

Plan turnieju Półfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce na Wózkach:
Sobota 09 XI
godz: 9:15 - KONIN - RZESZÓW
godz: 10:45 - KONSTANCIN - OLSZTYN
godz: 15:15 - KONSTANCIN - KONIN
godz: 16:45 - OLSZTYN - RZESZÓW
Niedziela 10 XI
godz: 8:15 - OLSZTYN - KONIN
godz: 9:45 - KONSTANCIN - RZESZÓW
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje5 listopada 2013, 00:00,

Sklep z zabawkami - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza na cykl Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie. W programie ciekawe przedstawienia teatralne dla dzieci o różnorodnych formach wyrazu artystycznego. Najbliższe spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 9 listopada 2013 roku o godz. 17.00 i zostanie przedstawiony spektakl pt. Sklep z zabawkami, w wykonaniu teatru Fentazja. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury przy ul. Księdza Czesława Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp wolny! Zapraszamy na spektakl.

JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIęCYM W TARCZYNIE

W spektakli wystąpi m.in. Laura £ącz, znakomita aktorka a także autorka baśni dla dzieci. Po zakończeniu przedstawienia odbędzie się sprzedaż książek p. Laury £ącz z autografem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn