Informacje11 grudnia 2012, 00:00,

Podsumowanie akcji i podziękowanie za Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już po raz dziesiąty 7 grudnia 2012 roku w naszej szkole ruszyła ŚWI¡TECZNA AKCJA POMOCY NAJUBOżSZYM dzieciom, czyli Kiermasz Bożonarodzeniowy połączony z loterią fantową, kawiarenką i wystawą firm i stoiskami klas. Kiermasz cieszył się ogromnym powodzeniem i wyzwolił w mieszkańcach chęć niesienia pomocy innym. Chociaż w tym roku nieco mniejszym, ale może to przez wszechobecny kryzys. Na kiermaszu jak zwykle nie zabrakło domowych wypieków, był koncert, losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów.

ŚWI¡TECZNA AKCJA POMOCY NAJUBOżSZYM DZIECIOM - KIERMASZ BOżONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE

Wśród uczestników ogromną popularnością cieszyły się prowadzone przez Rodziców stoiska z jedzeniem z wiejskiej chaty, na którym serwowano domowy smalec, pasztet i wypiekany tradycyjnie chleb oraz przepyszne naleśniki i pierogi. Powodzeniem u najmłodszych uczestników cieszył się Kącik Malucha zorganizowany przez nauczycielkę zerówki, gdzie przedszkolaki mogły pobawić się klockami, zabawkami. A malowanie twarzy przyciągało nawet gimnazjalistów. Na kiermaszu był pokaz baniek mydlanych zorganizowany przez firmę Vanilla oraz mega atrakcja wielka trampolina. Z roku na rok Kiermasz bije rekordy zbiórki w tym roku zebraliśmy około 7000 zł. Trwa wyprzedaż losów.

Podsumowanie akcji i podziękowanie za Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie

Tak udana zbiórka nie udałaby się gdyby nie pomoc znakomitych sponsorów, Dyrektorów firm, dla których los dzieci nie jest obojętny, którzy mimo kryzysu ciągle niosą pomoc naszym dzieciom: Dziękuję szczególnie firmom , które w tym roku przyłączyły się do akcji: LiDL Piaseczno, Cosinus, Wydawnictwo Nowa ERA, przedstawiciel Lyreco, PKO BP Oddział w Piasecznie, TUAN CLUB, Biuro Podróży WORD TRAVEL. Oczywiście podziękowania należą się też firmom, które są z nami od 10 lat firma dziewiarska z £odzi Gier-Lach, Sport Masters, Warsztaty Edukacyjne Werbena, Pizzeria PapaAndre, Vanilla, Akademia Cztery Pory Roku, KahoSan, PWiK Piaseczno, Mollon Cosmetics, SAMIRTEX, BANK SPÓ£DZIELCZY ODDZIA£ PIASECZNO, STONOGA CENTRUM ZABAW, Auchan Piaseczno, Galeria Pomarańczowa, Pracownia Witraży Jazgarzew, Multikino Ursynów, Nokia, BPH Oddział w Konstancinie, Leroy Merlin Piaseczno, Norauto Piaseczno, TOP MArket PIASECZNO, Salon Samochodowy Wajdemajer, Przychodnia Tolek, Avon, Yamo akcesoria komputerowe, Galeria Artis, Hurtownia Papiernicza Alma, Kwiaciarnia £biska, Rossmann £ódź, Księgarnia Rym Piaseczno, Fitness Klub Pistacja, Art-Dekor Wytwórnia Ozdób Choinkowych, Gabinet Kosmetyczny Natura w £biskach, Knorr Polska.

Podsumowanie akcji i podziękowanie za Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie

Dziękuję też mediom, które włączyły się do akcji promowania kiermaszu: UMiG Biuro Promocji Gminy Piaseczno, Serwisowi Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego powiat-piaseczynski.info, Radiu Mazowsze. Dziękuję Dyrekcji ZSP w Jazgarzewie, Radzie Pedagogicznej i Rodzicom zaangażowanym w przygotowania i prowadzenie kiermaszu. Dziękuję za Wasze Wielkie Serca.
autor/źródło: Maria Ludwicka - Organizatorka Kiermaszu w Jazgarzewie

Napisz komentarz

Informacje11 grudnia 2012, 00:00,

WARSZTATY ŚWI¡TECZNE W S£OMCZYNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza do Słomczyna, na warsztaty świąteczne, które odbędą się 14 grudnia 2012 roku o godz. 17.00 w Domu Ludowym w Słomczynie. Warsztaty przeznaczone dla wszystkich, którzy w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia chcą wykonać własnoręcznie niebanalne prezenty lub ozdoby. Do udziału zapraszamy osoby w każdym wieku, mile widziane są rodziny z dziećmi. Warsztaty świąteczne są okazją, by wspólnie miło spędzić czas, a równocześnie przygotować oryginalne bożonarodzeniowe bombki, pisanki czy kartki świąteczne. To również szansa na nauczenie się nowych, ciekawych technik plastycznych, takich jak filcowanie czy decoupage. Zapraszamy na świąteczne warsztaty!

WARSZTATY ŚWI¡TECZNE W S£OMCZYNIE
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie