Informacje2 sierpnia 2017, 18:49,

Podinspektor Robert Pach objął stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Powitaliśmy nowego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie Pana podinspektora Roberta Pacha. W uroczystej odprawie udział wzięli przedstawiciele kadry kierowniczej pod przewodnictwem I Zastępcy Komendanta Powiatowego w Piasecznie Pana mł. insp. Roberta Chmielewskiego.

PODINSPEKTOR ROBERT PACH OBJĄŁ STANOWISKO ZASTĘPCY KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PIASECZNIE

W dniu 1 sierpnia służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie rozpoczął Pan podinsp. Robert Pach. Został mu powierzony obowiązek sprawowania funkcji Zastępcy Komendanta Powiatowego.

Uroczystemu wprowadzeniu towarzyszyła odprawa kadry kierowniczej naszej jednostki. W imieniu policjantów oraz pracowników cywilnych nowego Zastępcę Komendanta powitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Robert Chmielewski.

Pan podinsp. Robert Pach ma 47- lat i swoją dotychczasową już 27- letnią służbę pełnił na terenie województwa lubuskiego. Z bogatego doświadczenia zawodowego Pana Komendanta na uwagę zasługuje między innymi pełnienie służby na stanowisku zastępcy naczelnika sztabu Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, Zastępcy Komendanta Komisariatu I Policji w Zielonej Górze oraz ostatnio na stanowisku Z-cy dowódcy Samodzielnych Pododdziałów Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

W swoim powitaniu podinsp. Robert Pach podkreślił ogromny zaszczy jakim jest dla niego możliwość pełnienia dalszej służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.

Zastępca Komendanta Powiatowego w Piasecznie podinsp. Robert Pach w naszej jednostce odpowiedzialny będzie za nadzór nad służbą prewencyjną.

Panu Komendantowi objęcia nowego stanowiska serdecznie gratulujemy!

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 sierpnia 2017, 17:47,

Gabinet pobrań dla dzieci w Przychodni na Fabrycznej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Uprzejmie zapraszamy małych i dużych pacjentów – od pierwszych dni życia do ukończenia 18 roku życia do Laboratorium na Fabrycznej. Specjalnie dla dzieci i młodzieży powstał odrębny gabinet pobrań krwi oraz kącik zabaw dla najmłodszych. Po każdym pobraniu dzieci otrzymają prezent! Pobrania odbywają się w kolorowej scenerii na specjalnie przystosowanym fotelu! Jest to jedyny taki gabinet w całej gminie Piaseczno. Oferujemy pełen zakres badań refundowanych oraz komercyjnych w bardzo konkurencyjnych cenach. Personel w gabinecie dziecięcym posiada wysokie zdolności empatyczne i ciepłe usposobienie. Bez kolejek, bez stresu, tylko z uśmiechem!

GABINET POBRAŃ DLA DZIECI W PRZYCHODNI NA FABRYCZNEJ W PIASECZNIE

Justyna Marynowska Laboratorium SZPZLO w Piasecznie

Tel. 781 – 600 – 736
Tel. 22 – 462 – 70 – 04
SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO
UL. FABRYCZNA 1, 05-500 PIASECZNO
SEKRETARIAT: 22 462 70 01; FAX: 22 756 21 72;
E-MAIL: SEKRETARIAT@ZOZPIASECZNO.PL
REJESTRACJA: 22 756 21 11; 22 756 73 73; WWW.ZOZPIASECZNO.PL

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie