Informacje17 października 2015, 21:24,

Pilotaż wydłużonych godzin pracy w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Piasecznie uprzejmie informuje, że od 15 października do 30 listopada 2015 r. rozpoczyna się pilotaż wydłużonych godzin pracy. Klienci w wydłużonych godzinach pracy Urzędu będą mogli załatwić swoje sprawy wyłącznie w Centrum Obsługi. Pilotaż ma przyczynić się do wypracowania rozwiązań z zakresu czasu pracy pozwalających zwiększyć dostępność usług Administracji Podatkowej.

Urząd Skarbowy w Piasecznie

Po zmianach urząd będzie otwarty dłużej w poniedziałek, do godz. 20.00 (do tej pory czynny był do godz. 18.00). Dodatkowo urzędnicy do dyspozycji mieszkańców będą także w sobotę (w godz. 8.00 - 12.00). Klienci w tym czasie będą mogli załatwić swoje sprawy wyłącznie w centrum obsługi. W pozostałe dni pozostaje po staremu. Z kolei punkt kasowy otwarty będzie w poniedziałek w godz. 9.00 - 16.30 oraz od wtorku do piątku w godz. 8.00 - 15.30.

Urząd będzie czynny w godzinach:
Poniedziałek 7.30 – 20.00
Wtorek 7.30 – 15.30
Środa 7.30 – 15.30
Czwartek 7.30 – 15.30
Piątek 7.30 – 15.30
Sobota 8.00 – 12.00

Jednocześnie informuję o godzinach pracy kasy:
Poniedziałek 9.00 – 16.30
Wtorek – Piątek 8.00 – 15.30

Z up. Naczelnika Anna Olesińska Urząd Skarbowy w Piasecznie

Informacje18 października 2015, 16:00,

Wrzosowiska Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów Konstancin

Jesień życia nie musi być nudna i smutna. Przekonamy się o tym już w nadchodzącą niedzielę (18 października). Tego dnia na scenie Konstancińskiego Domu Kultury seniorzy z gminy Konstancin-Jeziorna zaprezentują swoją twórczość artystyczną. Nie zabraknie tańca, śpiewów i dobrej zabawy. Konstanciński Dom Kultury już po raz trzeci do udziału we "Wrzosowiskach" zaprosił seniorów - zarówno skupionych w zespołach, jak i wykonawców indywidualnych. Niedzielny przegląd będzie doskonałą okazją do spotkania i wspólnej zabawy.

Wrzosowiska Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów Konstancin

"Wrzosowiska" są też inspiracją do poszukiwania nowych form pracy artystycznej, a jednocześnie służą integracji środowiska seniorskiego gminy Konstancin-Jeziorna. Impreza na stałe już zagościła do kalendarza wydarzeń kulturalnych naszego miasta. Na przegląd twórczości artystycznej seniorów zapraszamy w niedzielę 18 października 2015 roku do KDK przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie. Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.