Informacje18 maja 2019, 12:00,

Piknik Strażacki w OSP Złotokłos


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 maja 2019 roku od godz. 14.00, już po raz kolejny mamy okazje spotkać się razem na organizowanej przez nas imprezie plenerowej. Tym razem impreza będzie miała charakter charytatywny, a cały dochód zostanie wykorzystany na zakup sprzętu ratowniczego wyposażenia oraz sprzętu ochrony indywidualnej strażaków. Impreza połączona będzie ze zbiórką publiczną, naszym celem jest również zebranie brakującej kwoty do zakupu nowego samochodu specjalnego z podnośnikiem hydraulicznym. Organizacją, przygotowaniem i przeprowadzeniem w całości zajmowali się będą nasze druhny i druhowie, przy wsparciu sympatyków i organizacji działających na naszym terenie.

Piknik Strażacki w OSP Złotokłos

O szczegółach i atrakcjach imprezy będziemy pisać na bieżąco, więc koniecznie śledźcie stronę wydarzenia www.facebook.com/events/2471925802840707/

OSP Złotokłos

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 maja 2019, 17:00,

W strugach myśli - autorski koncert Anny Grzejszczyk w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Be Music Centrum Rozwoju Muzycznego zaprasza na autorski recital Anny Grzejszczyk, który odbędzie się 31 maja 2019 roku o godzinie 19.00 w Cafe Bąbel przy ul. Grochowskiego 5 w Piasecznie. Wstęp wolny.

W STRUGACH MYŚLI - AUTORSKI KONCERT ANNY GRZEJSZCZYK W PIASECZNIE

Podczas koncertu wystąpi: Anna Grzejszczyk - wokal, Elżbieta Kalinowska - pianino, Marta Jędrzejczyk - wokal wspierający, Krystian Jędrzejczyk - perkusja oraz Daniel Świąder - bas.

Jeśli lubicie nieznane i chcielibyście posłuchać piosenek, których nikt jeszcze nie słyszał, to zapraszamy na piątkowy koncert. Kto wie, być może tego wieczoru dowiemy się, co Ania skrywa w swych myślach. Nie może Was zabraknąć!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie