Informacje30 czerwca 2012, 00:00,

Piknik Rodzinny w Mysiadle - witajcie wakacje

Sołtys, Rada Sołecka Mysiadła oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zapraszają na Sołecki Piknik Rodzinny pt. Baw się z nami zygzakami w Mysiadle. Impreza odbędzie się 1 lipca 2012 roku w godz. 15.00 – 19.00. Miejsce: plac zabaw przy ul. Polnej w Mysiadle. Atrakcje: animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, malowanie buzi, wata cukrowa, grill oraz inne niespodzianki. Organizatorzy zapraszają mieszkańców dużych i małych!

PIKNIK RODZINNY W MYSIADLE - WITAJCIE WAKACJE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje30 czerwca 2012, 00:00,

Przedstawienie Lokomotywa i Letnia Kapeliada

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza 1 lipca 2012 roku, na cykliczną inicjatywę: AKCJA RYNEK GODZINA 15.00. Podczas najbliższej akcji, odbędzie się interaktywno-teatralne przedstawienie pt.: Lokomotywa, w wykonaniu Teatru Pokój 204 przy współudziale przedszkolaków. W trakcie akcji planowana jest również kolejna edycja Piaseczyńskiej Letniej Kapeliady, oraz wystawy, zabawy i konkursy dla małych i dużych. Miejsce: Plac Piłsudskiego (Rynek) w Piasecznie. Zapraszam w niedzielę na Rynek w Piasecznie!

Akcja RYNEK GODZINA 15.00 w Piasecznie

Akcja RYNEK GODZINA 15.00 w Piasecznie:

15.00 - Piaseczyńska Letnia Kapeliada - Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Bogate Chór Gospel PIAST & GRAPA FAMILY
16.00 - Spotkanie z Fundacją Pomóż Dorosnąć - spektakl Zabawa w Teatr, Teatr Pokój 204 oraz wolontariusze z Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie

Podczas akcji "Rynek Godzina 15:00" Teatr Pokój 204 zaprezentuje interaktywno-teatralne przedstawienie "Lokomotywa", którego odbiorcami a zarazem współtwórcami będą przedszkolaki. W niedzielne popołudnie, zapraszamy wszystkie dzieci, by stworzyły dekoracje do przedstawienia i wzięły w nim udział. Dodatkową atrakcją będzie nauka wierszyków i niespodzianka na rynku, którą przygotowaliśmy dla Was od godziny 15.00 w kąciku "Lokomotywa". Spektakl będzie zapowiedzią dalszych wydarzeń, które planujemy zorganizować już po wakacjach. "Teatr Pokój 204” to wspólny projekt studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacji „Pomóż Dorosnąć”, który łączy wolontariat z działalnością kulturalną. Dzięki warsztatom z improwizacji, emisji głosu i integracji w grupie, pragniemy zaprezentować ich uczestnikom kreatywne i rozwijające sposoby spędzania czasu. Chcemy też pokazać, jak ważna jest wrażliwość na sztukę. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno