Informacje13 maja 2008, 00:00,

Pierwszy Konstanciński Festiwal Fitness - Konstancin 2008

Informujemy, że w najbliższą sobotę 17 maja 2008 roku w godzinach 14:00-19:00, odbędzie się PIERWSZY KONSTANCIńSKI FESTIWAL FITNESS w Konstancinie. Festiwal Fitness odbędzie się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Konstancin przy ul. żeromskiego 15. Organizatorzy Festiwalu Fitness, chcą pokazać mieszkańcom, jak ważny w codziennym życiu jest ruch oraz to, że fitness w połączeniu z odpowiednią dietą może stać się stylem życia prowadzącym do harmonii ciała i ducha.

KONSTANCIńSKI FESTIWAL FITNESS 2008

Podczas pierwszego Konstancińskiego Festiwalu Fitness, odbędą się m.in. zajęcia: latino, pilates, interwał. Pierwsze z nich poprowadzi Martyna Rapp, która może się poszczycić takimi osiągnięciami jak np.: Miss Fitness Polski 2002, II Vice Miss Fitness World 2002 - Las Vegas 2001, 4 miejsce Miss Fitness World 2003 Las Vegas 2002, Vice Miss Fitness Woman World 2003 Warszawa. W trakcie imprezy, będzie można bezpłatnie zmierzyć sobie poziom cukru, wody oraz zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, a po tych badaniach skonsultować się z dietetykiem. Więcej informacji na temat Festiwalu Fitness, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.fitnesskonstancin.pl Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Konstanciński Festiwal Fitness w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje13 maja 2008, 00:00,

Sprawdź z Pędziwiatr Piaseczno, gdzie i jak kwitną jabłonie

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na wycieczkę o ciekawie brzmiącym tytule: I ZNÓW KWITN¡ JAB£ONIE... Wycieczka rowerowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 maja 2008 roku. Trasa wycieczki planowana jest na dystansie około 35 km. Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 18 maja 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piasmkzapowiedzi.blox.pl (współpracują z nami). Na ten samej stronie, możecie znaleźć również informację o sobotniej wycieczce: Śladami Przedwojennej Warszawy. Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno