Informacje13 marca 2013, 00:00,

Pierwsze Piaseczyńskie Targi Edukacyjne Edu Fun Family w GOSiR Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do jakiego przedszkola zapisać malucha? Jaka będzie najlepsza szkoła dla gimnazjalisty? Gdzie jest najciekawsza oferta zajęć pozalekcyjnych, korepetycji i nauki języków obcych? Na te pytania mieszkańcy Piaseczna i okolic znajdą odpowiedź podczas targów edukacyjnych Edu Fun Family. Targi pod hasłem edukacja i rozrywka dla całej rodziny odbędą się 23 marca 2013 roku w hali sportowej GOSiR Piaseczno przy ul. Gen. W. Sikorskiego 20 w Piasecznie, w godz. 10.00 – 18.00. Piaseczyńskie Targi Edukacyjne Edu Fun Family są pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

PIASECZYńSKIE TARGI EDUKACYJNE EDU FUN FAMILY W PIASECZNIE

Liczne szkoły, przedszkola i żłobki oraz firmy i organizacje zajmujące się edukacją pozalekcyjną zagoszczą na piaseczyńskich Targach i zaproponują odwiedzającym mnóstwo atrakcyjnych zajęć i warsztatów oraz ciekawych prelekcji. Będzie można dowiedzieć się, jak przygotować dziecko do wyzwań pierwszej klasy podstawówki czy jak je wspierać przy wyborze gimnazjum. Będzie można poznać miejsca w Piasecznie i okolicach, gdzie warto rozwijać talenty, nauczyć się grać na gitarze, gdzie ćwiczyć języki obce lub uczyć się tańczyć, czy gdzie skorzystać z poradni psychologicznej albo jeździć na gokartach! Wszystko skupione będzie pod jednym dachem w Hali GOSiR w Piasecznie. W strefie zabaw i nauki młodzież i dzieci wezmą udział w ciekawych warsztatach m.in. z ekologii, kaligrafii, robotyki, będą też zabawy ze sztuką cyrkową i zajęcia kreatywne. Na scenie targowej zaprezentują się przedszkola i szkoły, kluby fitness. Barwy całości dodadzą występy taneczne zespołu Grawitacja i spektakl „Dziadek do orzechów” przygotowany przez Teatr Królewski z Wilanowa. Na odwiedzających targi czekają także konkursy z nagrodami. Zapraszamy mieszkańców do odwiedzania targów całymi rodzinami. Wstęp jest wolny, nie będzie pobierana opłata za bilet, a atrakcji nie zabraknie.

Skąd pomysł na targi edukacyjne w Piasecznie? Wziął się z własnych doświadczeń jednej z mieszkanek Józefosławia. - Kilka lat temu wybierałam przedszkole dla mojej córeczki i odwiedziłam ponad dziesięć placówek, co zajęło mi mnóstwo czasu. – mówi Monika Stasiak z Agencji do Zadań Specjalnych, pomysłodawca i organizator targów. - W tym roku czeka mnie i wielu rodziców z Piaseczna i okolic decyzja wyboru szkoły podstawowej i zajęć pozalekcyjnych dla swoich pociech. Postanowiłam, że tym razem, przedszkola, szkoły i organizatorzy zajęć mogą wyjść z informacją do nas. W tym celu organizuję pierwsze Targi Edukacyjne w Piasecznie. Sami rodzice również będą mogli podjąć decyzje o wybraniu dla siebie ciekawych propozycji zajęć twórczych, rozwijających ich pasje – tłumaczy ideę przedsięwzięcia pani Monika.

PIASECZYńSKIE TARGI EDUKACYJNE EDU FUN FAMILY W PIASECZNIE

Edukujemy ekologicznie – akcje towarzyszące targom Edu Fun Family Sponsorem pierwszych targów edukacyjnych zostało Przedsiębiorstwo usług komunalnych SITA Piaseczno, która aktualnie przeprowadza kampanię promującą mobilne punkty zbiórki odpadów segregowanych na terenie gminy Piaseczno. Organizator targów włącza się do tej akcji i promuje ją na swoich ulotkach reklamowych pod hasłem: „Rodzice i dzieci segregujcie śmieci!”. Goście targowi będą mogli przyczynić się do zadbania o czyste powietrze w naszej okolicy przybywając licznie do hali GOSiR piechotą: „Na targi edukacyjne z wielką ochotą przychodzimy całymi rodzinami piechotą!”. Dodatkowo Fundacja Eco Choice z Piaseczna, organizator warsztatów ekologicznych „Niezłe jaja”, nagrodzi osoby, które przyniosą na targi zużyte baterie.

Zapraszamy wystawców Targi edukacyjne „EDU FUN FAMILY – edukacja i rozwój dla całej rodziny” są wyjątkowo interesującą, nową i pożądaną na naszym lokalnym rynku propozycją. Dlatego warto w nich wziąć udział w charakterze wystawcy i zaprezentować się szerokiej publiczności. Zgłoszenia do udziału w charakterze wystawców przyjmowane są do 15 marca pod numerem tel. + 48 509 383 357, e-mail: targiedu@gmail.com

Pomysłodawca i organizator targów: Monika Stasiak Agencja do Zadań Specjalnych. Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Sponsor targów: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych SITA Piaseczno Sp. z o.o. Wsparcie informacyjne: Biuro Promocji i Informacji Gminy. Partnerzy wspierający: Fundacja Dialog-Edukacja-Kultura, Portal WspólneRazem, Klub Sportowy Grawitacja, Studio Furia grafika komputerowa. Partner promocyjny: Centrum Kultury w Piasecznie. Patronat medialny: RADIO KOLOR, Nad Wisłą, Gazeta Piaseczyńska, iTV Piaseczno, UMiG Piaseczno.
autor/źródło: Agnieszka Korniłow - Agencja do Zadań Specjalnych

Napisz komentarz

Informacje13 marca 2013, 00:00,

Filharmonia Narodowa - Śladami Trubadurów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury w Piasecznie oraz Filharmonia Narodowa w Warszawie serdecznie zapraszają na Filharmonię Narodową w Piasecznie tj.: Śladami trubadurów / na każdą chwilę piosenka. Spotkanie odbędzie się w piątek 15 marca 2013 roku w godz. 10.30, 11.30 i 12.30. Koncerty odbywają się w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie i są prowadzone przez fantastycznie opowiadającą o muzyce panią Malinę Sarnecką. Prawdziwa gratka dla melomanów i nie tylko. Wstęp 5 zł. Zapraszamy Filharmonię Narodową.

FILHARMONIA NARODOWA ŚLADAMI TRUBADURÓW W PIASECZNIE

Centrum Kultury w Piasecznie wspólnie z Filharmonią Narodową w Warszawie organizują koncerty edukacyjne dla dzieci oraz uczniów szkoły podstawowej, każdy koncert trwa 45 minut. Prezentowana jest muzyka polska oraz muzyka innych regionów świata, przekazywane są wiadomości z zakresu historii muzyki, biografii wybitnych kompozytorów, oraz budowy i techniki gry na instrumentach muzycznych. Koncerty prowadzi Pani Malina Sarnecka mająca doskonały kontakt z dziećmi, a wśród artystów znajdują się znani soliści, oraz utalentowani wykonawcy. Koordynatorem koncertów jest pracownik Centrum Kultury: Katarzyna Resiak, zapisy pod nr telefonu 22 7567600, e-mail: katarzyna.resiak@kulturalni.pl
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie