Informacje24 sierpnia 2014, 15:00,

Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli - Sołecki Piknik Rodzinny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Radny, Sołtys, Rada Sołecka Lesznowoli, Koło Gospodyń Wiejskich i GOK Lesznowola zapraszają na Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli - Sołecki Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 24 sierpnia 2014 roku o godz 15.00. Miejsce: Lesznowola, ul. Dworkowa. Zapraszamy na Sołecki Piknik Rodzinny w Lesznowoli.

Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli - Sołecki Piknik Rodzinny

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 sierpnia 2014, 20:30,

Alex Carlin zagra koncert w barze Mykwa Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Bar Mykwa serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert Alexa Carlin, który odbędzie się w najbliższą sobotę 23 sierpnia 2014 roku o godz. 20.30 Podczas koncertu wystąpi ALEX CARLIN, czyli posiadacz rekordu Guinnessa za najdłuższy koncert solowy na świecie (32 h). Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszam na koncert Alexa Carlin w Piasecznie.

6872-alex-carlin-zagra-koncert-w-barze-mykwa-piaseczno

ALEX CARLIN to gitarzysta, wokalista, pianista i perkusista urodzony w Nowym Yorku, działający przez długi czas w Kalifornii a od 6 lat mieszkający w Krakowie. Muzyk o wielu wcieleniach, aktywny nieprzerwanie od połowy lat ’70, gdzie współpracował min. z THE RUBINOOS, był współautorem ich przeboju Rock’n’roll Is Dead (And We Don’t Care). Od 1999 gitarzysta i wokalista punkowego RUT HOST, z którym zwiedził z koncertami USA, całą Europę, a także Syberię i większą cześć Rosji. Zespół jest cały czas aktywny i co roku odbywa kilkutygodniową trasę koncertową po starym kontynencie.


Z repertuarem RUT HOST występuje też projekt pod nazwą THE HENCHMEN, który wraz z Alexem na potrzeby polskiej sceny tworzą muzycy krakowskiego zespołu TRIPIS. Poza działalnością zespołową Alex występuje też solowo, grając własne kompozycje, które wzbogaca też rockowymi i punkowymi klasykami. Artysta o niewyczerpanej energii, żywa szafa grająca oto jak można w skrócie scharakteryzować tego nieszablonowego muzyka i ciekawego człowieka. Więcej informacji na stronie Alexa Carlin: www.alexrok.com

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie