Informacje10 września 2007, 00:00,

Piaseczno poświęcenia krzyża i tablic ku czci Jana Pawła II

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno piaseczno.eu informuje, że w najbliższą sobotę 15 września 2007 roku, odbędzie się uroczystość poświęcenia krzyża i tablic ku czci Sługi Bożego Jana Pawła II. Dziesięciometrowy krzyż, usytuowany jest na skwerze u zbiegu ulicy Puławskiej i Jana Pawła II w Piasecznie.

Uroczystość poświęcenia krzyża i tablic ku czci Sługi Bożego Jana Pawła II, rozpocznie się o godzinie 18:00 mszą świętą w kościele św. Anny. Po mszy, o godzinie 19:30, nastąpi przejście procesjonalne na plac przed budynkiem parafialnym, gdzie nastąpi poświęcenie krzyża oraz tablic z cytatami z nauk Ojca Świętego. Zapraszamy mieszkańców Piaseczna na sobotnie uroczystości.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje12 września 2007, 00:00,

Klub Dziecka Piaseczno zaprasza na Poranek Rycerski

W pierwszą niedzielę października, 07 października 2007 roku, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do Klubu Dziecka w Piasecznie, na turniej rycerski w ramach PORANKA RYCERSKIEGO. Specjalnym gościem Poranka Rycerskiego, będzie nieustraszony Rycerz Florian, z którym to dzieci będą mogły: zmierzyć się w pojedynku na prawdziwe szable, postrzelać z łuku, obejrzeć i przymierzyć zbroje rycerskie, przenieść się w odległe czasy, słuchając opowieści o rycerzach, damach dworu i słynnych bitwach. Na dworskie parkiety przeniesiemy się w rytmie dworskich tańców, a obyczajowość dworską poznamy podczas zabaw dworskich i plebejskich.

Zapisy na PORANEK RYCERSKI przyjmowane są do soboty 6-go października w Klubie Dziecka przy ulicy Okrężnej 52 w Piasecznie. Kontakt telefoniczny: (022) 750 64 84; kom. 0609806484, strona www.klubdziecka.pl. Bilet wstępu na Poranek wynosi 30 zł, za dwie godziny zabawy (11:00-13:00). Pobieramy zaliczkę w wysokości 15 zł. KLUB DZIECKA SERDECZNIE ZAPRASZA NA NAUKę I WSPANIA£¡ ZABAWę!!!

Informację otrzymaliśmy od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy dzieci i rodziców na Turniej Rycerski do Klubu Dziecka w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno