Informacje17 lipca 2007, 00:00,

Piaseczno metą II etapu Mazovia Tour Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 23 - 28 lipca odbywać się będą Międzynarodowe Wyścigi Kolarskie Dookoła Mazowsza Mazovia Tour. W Piasecznie znajdować się będzie meta II etapu wyścigu, z którym kolarze zmierzą się w środę, 25 lipca 2007 roku. Finisz w Piasecznie kończyć będzie liczący 126 kilometrów II etap, który rozpocznie się w Szydłowcu.

50 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza Mazovia Tour

Kolarze wjadą w granice powiatu piaseczyńskiego na około 100 km. Trasa peletonu przebiegać będzie przez Prażmów i Jazgarzew. Przyjazd kolarzy na metę w Piasecznie przewidywany jest pomiędzy godziną: 13:50 a 14:20. Kolarze finiszować będą na ulicy Sierakowskiego obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wcześniej przejadą jedną pętlę ulicami Piaseczna: Gerbera, Kilińskiego, Sierakowskiego, Warszawską, Młynarską, Pułwaską i Wschodnią. Z planowaną trasą możecie zapoznać się na mapie: 2_etap.jpg

25 LIPCA 2007: II ETAP SZYD£OWIEC - PIASECZNO:
7:00 - 8:30 - śniadanie
9:30 - zbiórka zawodników Szydłowiec ul. Rynek Wielki
10:00 - prezentacja ekip
10:45 - start honorowy
11:00 - start ostry
13:50 - 14:20 - przewidywany przyjazd na metę Piaseczno ul. Sierakowskiego
15:00 - 16:00 - obiad

Organizatorami 50 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza Mazovia Tour jest Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Sportu "Mazovia Team", Urząd Miejski i Powiatowy w Zwoleniu, KCKRIS i Urząd Powiatowy w Kozienicach, Urząd Miejski w Piasecznie, Urząd Miejski Grodzisk Maz., Urząd Miasta St.Warszawy, Urząd Miasta Wyszogród, Urząd Miasta Płock, Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim, Urząd Miasta Siedlce, Warszawsko - Mazowiecka Federacja Sportu, Mazowiecko - Warszawski Związek Kolarski.

Uczestnikami wyścigu Mazovia Tour, będą profesjonalne grupy kontynentalne, polskie i zagraniczne grupy kontynentalne, drużyny narodowe, regionalne i klubowe, które będą się zmagać podczas sześciu etapów na trasie Kozienice - Siedlce. Więcej informacji o wyścigu przeczytacie na oficjalnej stronie Mazovia Tour: www.mazoviatour.com.pl

Zeszłoroczny wyścig przyciągnął na ulice miasta wielu kibiców, którzy obserwowali walkę peletonu na mecie, a wcześniej szybki przejazd kolarzy ulicami Piaseczna. Rok temu, podczas 49 edycji zawodów kolarskich, w Piasecznie obserwowaliśmy finisz IV etapu (Czerwińsk - Piaseczno 140 km). Zapraszamy Was również i w tym roku, do śledzenia tym razem II etapu wyścigu, który swoją metę będzie miał w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje18 lipca 2007, 00:00,

Piaseczno remont Puławskiej - zmiana organizacji ruchu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższy piątek, czyli 20 lipca 2007 roku, od godziny 6:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Puławska - Energetyczna oraz Puławska - Geodetów. Organizacja ruchu przewiduje przebudowę wschodniej strony skrzyżowania z ulicą Energetyczną. Na czas robót ta część skrzyżowania zostanie zamknięta dla ruchu.

Piaseczno remont Puławskiej - zmiana organizacji ruchu
kliknij aby powiększyć

W celu zapewnienia płynności ruchu wzdłuż ulicy Puławskiej zaprojektowano przejazd przez pas dzielący. Ruch będzie się odbywał po dwóch pasach o szerokości 3,25 m. Na skrzyżowaniu z ulicą Energetyczną zostanie wprowadzony znak C-5 nakazujący jazdę na wprost przez skrzyżowanie. Ulica Energetyczna zostanie zamknięta dla ruchu od strony ulicy Geodetów. Przystanek autobusowy zostanie skasowany na czas robót z warunkiem utrzymania przystanku w rejonie Policji. Na czas zamknięcia skrzyżowania z ulicą Energetyczną zaprojektowano otwarcie ulicy Geodetów umożliwiające wjazd i wyjazd. W celu zapewnienia płynności ruchu wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ulicy Puławskiej od strony Warszawy w ulicę Geodetów.

Informacja o zmianie organizacji ruchu pochodzi ze strony Marcina Kania Radnego Gminy Lesznowola www.marcinkania.pl, gdzie udostępnione zostały dodatkowo zeskanowane mapy projektu przebudowy Puławskiej: mapki.zip Natomiast wykorzystana w informacji mapka z organizacją ruchu, została udostępniona przez hipermarket Auchan Piaseczno www.auchan.pl.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie