Informacje18 lipca 2007, 00:00,

Piaseczno remont Puławskiej - zmiana organizacji ruchu

W najbliższy piątek, czyli 20 lipca 2007 roku, od godziny 6:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Puławska - Energetyczna oraz Puławska - Geodetów. Organizacja ruchu przewiduje przebudowę wschodniej strony skrzyżowania z ulicą Energetyczną. Na czas robót ta część skrzyżowania zostanie zamknięta dla ruchu.

Piaseczno remont Puławskiej - zmiana organizacji ruchu
kliknij aby powiększyć

W celu zapewnienia płynności ruchu wzdłuż ulicy Puławskiej zaprojektowano przejazd przez pas dzielący. Ruch będzie się odbywał po dwóch pasach o szerokości 3,25 m. Na skrzyżowaniu z ulicą Energetyczną zostanie wprowadzony znak C-5 nakazujący jazdę na wprost przez skrzyżowanie. Ulica Energetyczna zostanie zamknięta dla ruchu od strony ulicy Geodetów. Przystanek autobusowy zostanie skasowany na czas robót z warunkiem utrzymania przystanku w rejonie Policji. Na czas zamknięcia skrzyżowania z ulicą Energetyczną zaprojektowano otwarcie ulicy Geodetów umożliwiające wjazd i wyjazd. W celu zapewnienia płynności ruchu wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ulicy Puławskiej od strony Warszawy w ulicę Geodetów.

Informacja o zmianie organizacji ruchu pochodzi ze strony Marcina Kania Radnego Gminy Lesznowola www.marcinkania.pl, gdzie udostępnione zostały dodatkowo zeskanowane mapy projektu przebudowy Puławskiej: mapki.zip Natomiast wykorzystana w informacji mapka z organizacją ruchu, została udostępniona przez hipermarket Auchan Piaseczno www.auchan.pl.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje19 lipca 2007, 00:00,

Koncert zespołu MIKROKLIMAT w kościele w Magdalence

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowola, oraz Proboszcz Parafii św. Marii Magdaleny w Magdalence z okazji odpustu parafialnego zapraszają na koncert zespołu MIKROKLIMAT, który odbędzie się w najbliższą niedzielę: 22 lipca 2007 roku, o godzinie 19:00 w kościele parafialnym po mszy św. wieczornej. Wstęp na koncert wolny.

MIKROKLIMAT

Zespół Mikroklimat pochodzi z Muzycznej Krainy £agodności. W skład zespołu Mikroklimat wchodzi: Stanisław Szczyciński (fortepian, śpiew), Barbara Sobolewska (śpiew), Artur Chaber (instrumenty perkusyjne). MIKROKLIMAT gra piosenki balladowe, piosenki, w których można znaleźć elementy jazzu, bluesa, muzyki folkowej. Więcej informacji o zespole Mikroklimat przeczytacie na stronie: www.mikroklimat.net
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu Lesznowola Magdalenka
Tematy:Lesznowola