Informacje20 grudnia 2011, 00:00,

Piaseczno: masz pomysł na Mistrzostwa Europy Euro 2012?

Już za pół roku nasza reprezentacja wybiegnie na murawę Stadionu Narodowego, a oczy całego świata skierowane będą na Polskę. W czerwcu 2012 roku kibiców z całej Europy ogarnie gorączka futbolu. Jak będziemy przeżywać te chwile w Piasecznie? To pytanie samorząd Piaseczna kieruje do naszych lokalnych przedsiębiorców i restauratorów. Jeśli planujecie Państwo przedsięwzięcia towarzyszące Mistrzostwom Europy na naszym terenie, myślicie o tworzeniu miejsc wspólnego kibicowania, lokalizacji ogródków piwnych czy namiotów oraz przygotowujecie biznesplan takiego przedsięwzięcia, zachęcamy już dziś do kontaktu z Urzędem Miasta. – Zależy nam, aby mieszkańcy w komfortowych warunkach mogli przeżywać święto sportowe, przy okazji integrując się podczas wspólnego kibicowania – mówi wiceburmistrz Daniel Putkiewicz.

MASZ POMYS£ NA MISTRZOSTWA EUROPY EURO 2012

– Chcielibyśmy poznać skalę przedsięwzięć planowanych na naszym terenie, aby ewentualnie wesprzeć je w jakimś zakresie – deklaruje wiceburmistrz. Gmina Piaseczno nie planuje tworzenia jednego, specjalnego miasteczka kibica. – Według naszego rozeznania takie przedsięwzięcie kosztowałoby blisko 300 tys. zł, jednocześnie byłoby katastrofą dla naszego lokalnego biznesu, który zapewne liczy na zyski związane ze zwiększonym ruchem w swoich lokalach oraz ogródkach – tłumaczy Daniel Putkiewicz. Dlatego wychodząc naprzeciw piaseczyńskim przedsiębiorcom, gmina rozważa pewne udogodnienia i wsparcie dla tych, którzy zaproponują atrakcyjną ofertę wspólnego oglądania meczów przez naszych mieszkańców. Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o kontakt z Biurem Promocji i Informacji Gminy – telefon: 22 701 76 50, adres e-mailowy: euro@piaseczno.eu
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje15 grudnia 2011, 00:00,

Wigilia dla samotnych mieszkańców w OSP Góra Kalwaria

Burmistrz Góry Kalwarii serdecznie zaprasza na spotkanie wigilijne organizowane dla osób samotnych, które odbędzie się dnia 24 grudnia 2011 roku o godz. 10:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Poinformujcie o Wigilii, samotne osoby ze swojej okolicy.

WIGILIA DLA SAMOTNYCH W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria