Informacje31 maja 2012, 00:00,

Pętelka wyścig rowerowy dla dzieci w Jeziórku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sołtys, Rada Sołecka oraz Stowarzyszenie Ustanów zapraszają ma mini wyścig rowerowy dla dzieci 6-13 lat: Pętelka 2012. Zawody odbędą się 2 czerwca 2012 roku w Jeziórku. Biuro zawodów będzie się znajdowało na Świetlicy Jeziórko i będzie czynne 1 czerwca od 17.00 do 19.00 oraz 2 czerwca od 9.00 do 10.30. Wyścig w kategorii OPEN dla rodziców z podziałem mamusie i tatusiowie, będzie na dystansie 8 km. Zapraszamy!

PęTELKA 2012 MINI WYŚCIG ROWEROWY DLA DZIECI W JEZIÓRKU

Pętelka w Jeziórku program:

9.00-10.30 zapisy zawodników w biurze zawodów i wydawanie numerów startowych
11.00 start wyścigów rowerowych Pętelka
15.00 zakończenie zawodów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje31 maja 2012, 00:00,

Dzień Kultury Japonii w KDK Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Internetowa galeria ceramiki japońskiej Wabi-Style.pl oraz szkoła języka japońskiego Kakehashi, zapraszają na czerwcowe spotkanie z kulturą Japonii, które odbędzie się 2 czerwca 2012 roku od godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Sobieskiego 6. Wstęp wolny. Podczas sobotniego wieczoru będzie można poczuć magię kultury japońskiej wszystkimi zmysłami. Zapraszamy!

DZIEń KULTURY JAPONII W KDK KONSTANCIN-JEZIORNA

W programie znajdą się między innymi: wystawa ceramiki japońskiej oraz polskich rękodzieł w stylu japońskim, spektakl teatralny pt. Czerwone liście klonu – jedno z klasycznych dzieł japońskich, prezentacja grafik inspirowanych Japonią, prezentacja obrazów malowanych na papierze ryżowym japońską techniką sumi-e, pokaz zdjęć, relacje z podróży po Japonii wraz z pokazem slajdów oraz koncert na tradycyjnym japońskim instrumencie koto. Oprawę tego niezwykłego wydarzenia będzie tworzyć nastrojowa muzyka japońska. Razem przenieśmy się na kilka godzin w świat ulotnego piękna, zwiewnych kimon i niezapomnianych widoków!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie