Informacje29 stycznia 2008, 00:00,

Pędziwiatr wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza na kolejną wycieczkę bez roweru. Tym razem macie okazję wybrać się na wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego. Wycieczka do Muzeum, odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 lutego 2008 roku. Zainteresowani niedzielną wycieczką, spotykają się o godzinie 10:00, przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Dla osób chcących dołączyć na miejsu, zbiórka o godzinie 11:00 przy kasie Muzeum Powstania Warszawskiego. Zapraszam na wycieczkę Klubu Pędziwiatr! ¬ródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Muzeum Powstania Warszawskiego to muzeum w Warszawie poświęcone Powstaniu Warszawskiemu (1944). Muzeum Powstania Warszawskiego, jest wyrazem hołdu warszawiaków wobec tych, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę i jej stolicę. Ekspozycja przedstawia walkę i codzienność powstania na tle okupacji, poprzez ukazanie złożonej sytuacji międzynarodowej, aż po powojenny terror komunistyczny i losy powstańców w PRL. Ekspozycja w Muzeum, została zlokalizowana na trzech kondygnacjach (parter, antresola i piętro). Składa się na nią ponad 500 eksponatów, 1200 fotografii, 225 informacji biograficznych i historycznych, a także mapy, tablice, filmy, kroniki, zaaranżowane w porządkach chronologicznym i tematycznym. Więcej informacji na temat Muzeum Powstania Warszawskiego, możecie przeczytać na stronie: www.1944.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje29 stycznia 2008, 00:00,

Dzień Zakochanych Walentynki na Imola Piaseczno

W tegoroczny Dzień Zakochanych Walentynki, Imola w Piasecznie zmieni się nie do poznania. Wszystkie sale zostaną udekorowane kwiatami, świecami, balonami, z głośników rozbrzmiewać będzie nastrojowa muzyka. Każda para zakochanych, która odwiedzi Imolę 14 lutego 2008 roku - dostanie powitalną lampkę szampana! Każdy Pan, który osiągnie czas okrążenia poniżej 21,50 sekund wygrywa dla swojej ukochanej pluszową maskotkę! Każda Pani, która osiągnie czas okrążenia poniżej 22,50 sekund wygrywa dla swojego ukochanego bon na 8-minutową jazdę gokartem! Cały dzień obowiązywać będzie również Walentynkowa Promocja, dla każdej Pary specjalna cena za dwa 8-minutowe biegi - jedynie 60 zł! A oprócz tego dostaną oni małą buteleczkę szampana! Zapraszamy na Walentynki do Imola w Piasecznie.

Puchar Walentynkowy Dzień Zakochanych Walentynki na Imola Piaseczno

Puchar Walentynkowy na Imola w Piasecznie:

Wieczorem zapraszamy na Puchar Walentynkowy! Po sukcesie zeszłorocznych Walentynek na Imoli nie możemy nie zorganizować ich ponownie! W tym roku impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, goście zostaną przywitani lampka szampana. Następnie rozegrany zostanie Puchar Walentynkowy: jazdy próbne, eliminacje i finał z oprawą teatralną. Dla naszych par przygotowany zostanie również specjalny walentynkowy bufet w formie szwedzkiego stołu. Na zwycięzców oprócz pamiątkowych pucharów i dyplomów będą czekać atrakcyjne nagrody: Wonderboxy (www.wonderbox.com.pl), zaproszenia do Multikina, kosmetyki STR8. Koszt uczestnictwa w tym niesamowitym wydarzeniu to tylko 200 zł od pary! Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy mailowo: biuro@imola.pl do 8 lutego 2008 roku lub w kasie toru Imola w Piasecznie. Wpłaty do 8 lutego w kasie toru Imola lub przelewem na konto (nr konta otrzymacie Państwo przy zapisach), potwierdzenie wpłaty należy przesłać mailem lub faxem. W imprezie weźmie udział maksymalnie 20 par, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!
autor/źródło: Zbigniew Niedziałek - Imola & more w Piasecznie www.imola.pl