Informacje29 stycznia 2008, 00:00,

Dzień Zakochanych Walentynki na Imola Piaseczno

W tegoroczny Dzień Zakochanych Walentynki, Imola w Piasecznie zmieni się nie do poznania. Wszystkie sale zostaną udekorowane kwiatami, świecami, balonami, z głośników rozbrzmiewać będzie nastrojowa muzyka. Każda para zakochanych, która odwiedzi Imolę 14 lutego 2008 roku - dostanie powitalną lampkę szampana! Każdy Pan, który osiągnie czas okrążenia poniżej 21,50 sekund wygrywa dla swojej ukochanej pluszową maskotkę! Każda Pani, która osiągnie czas okrążenia poniżej 22,50 sekund wygrywa dla swojego ukochanego bon na 8-minutową jazdę gokartem! Cały dzień obowiązywać będzie również Walentynkowa Promocja, dla każdej Pary specjalna cena za dwa 8-minutowe biegi - jedynie 60 zł! A oprócz tego dostaną oni małą buteleczkę szampana! Zapraszamy na Walentynki do Imola w Piasecznie.

Puchar Walentynkowy Dzień Zakochanych Walentynki na Imola Piaseczno

Puchar Walentynkowy na Imola w Piasecznie:

Wieczorem zapraszamy na Puchar Walentynkowy! Po sukcesie zeszłorocznych Walentynek na Imoli nie możemy nie zorganizować ich ponownie! W tym roku impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, goście zostaną przywitani lampka szampana. Następnie rozegrany zostanie Puchar Walentynkowy: jazdy próbne, eliminacje i finał z oprawą teatralną. Dla naszych par przygotowany zostanie również specjalny walentynkowy bufet w formie szwedzkiego stołu. Na zwycięzców oprócz pamiątkowych pucharów i dyplomów będą czekać atrakcyjne nagrody: Wonderboxy (www.wonderbox.com.pl), zaproszenia do Multikina, kosmetyki STR8. Koszt uczestnictwa w tym niesamowitym wydarzeniu to tylko 200 zł od pary! Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy mailowo: biuro@imola.pl do 8 lutego 2008 roku lub w kasie toru Imola w Piasecznie. Wpłaty do 8 lutego w kasie toru Imola lub przelewem na konto (nr konta otrzymacie Państwo przy zapisach), potwierdzenie wpłaty należy przesłać mailem lub faxem. W imprezie weźmie udział maksymalnie 20 par, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!
autor/źródło: Zbigniew Niedziałek - Imola & more w Piasecznie www.imola.pl

Informacje30 stycznia 2008, 00:00,

Solista kabaretowy JERZY KRYSZAK odwiedzi Piaseczno

Z czystą przyjemnością informujemy, że znany i lubiany solista kabaretowy Jerzy Kryszak odwiedzi Piaseczno. Koncert Jerzego Kryszaka odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 lutego 2008 roku, o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji GOSiR (ul. Sikorskiego 20, Piaseczno). Wstęp kosztuje 35 zł. Bilety do nabycia w GOSiR, tel.: (022) 716-66-00 wew. 31 lub 32. Informacja pochodzi z plakatów rozwieszonych na terenie Piaseczna. Zapraszamy na spotkanie z Jerzym Kryszakiem w Piasecznie.

JERZY KRYSZAK

JERZY KRYSZAK to aktor, satyryk i parodysta proponuje publiczności własny sposób na śmiech. Naśladuje postaci z życia społeczno-politycznego; "bywa" Lechem Wałęsą, Andrzejem Lepperem, Adamem Michnikiem. Jest mistrzem w naśladowaniu znanych osobistości i wkładania w ich usta ciekawych wypowiedzi. Jako satyryk pierwsze kroki stawiał w audycji radiowej Andrzeja Fedorowicza, a potem Marcina Wolskiego, 60 minut na godzinę. W latach 1991-1993, wraz z Andrzejem Zaorskim i wspomnianym już Marcinem Wolskim redagował w TVP 1 Polskie ZOO. Obecnie prowadzi program: Mój pierwszy raz, gdzie znani ludzie muszą wykazać się zaskakującymi umiejętnościami. Jerzy Kryszak swoimi występami niejednokrotnie doprowadza publiczność do łez, jednak jego teksty nie dają się powtórzyć w formie dowcipu. Dlatego Jerzego Kryszaka trzeba zobaczyć na żywo, gdyż jest wybitną postacią polskiej sceny satyrycznej. Z twórczością Jerzego Kryszaka możecie zapoznać się m.in., przeglądając filmy na: pl.youtube.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO