Informacje19 października 2017, 17:00,

Patryk Krendzelak - Obrazy z przypadku - Przystanek Kultura


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 października 2017 roku o godz. 19:00 zapraszamy na wernisaż wystawy Patryka Krendzelaka pn.: Obrazy z przypadku. Miejsce: Przystanek Kultura Plac Piłsudskiego 9, Piaseczno. Wystawę będzie można oglądać do 20 listopada 2017 roku.

PATRYK KRENDZELAK - OBRAZY Z PRZYPADKU - PRZYSTANEK KULTURA

Zamiłowanie do plastyki miałem od małego, już wtedy myślałem aby w przyszłości zająć się twórczością. Błędny wybór szkoły średniej uświadomił mi, że nie mogę żyć nie tworząc i utwierdził że potrzebuję realizować się po przez sztukę. W mojej twórczości tak jak w życiu cenię przypadek, dzięki niemu powstaje dużo pozytywnych i zaskakujących rzeczy. Dlatego też większość moich prac z przypadkiem się wiąże. Zaczynam od pustej kartki i pustej głowy, daję się pochłonąć nicości by za pomocą mojej ręki wyraziła się przy pomocy linii lub plam. Następnie w tym co powstało staram się dojrzeć coś oczami wyobraźni i wydobyć używając do tego różnych technik, ciągle je mieszając i eksperymentując. Dziwnym trafem zazwyczaj pierwsze, co zobaczę to piersi, więc z malunków wychodzą głównie kobiece zdeformowane postacie. Zamiłowania do mrocznej tematyki nie potrafię wyjaśnić, po prostu już tak mam, to mi się podoba. - Patryk Krendzelak

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 października 2017, 04:00,

Zamknięcie drogi powiatowej 2816W w miejscowości Dobiesz


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Starostwo Powiatowe w Piasecznie informuje, że w zawiązku z wymianą nawierzchni w dniach od 16 do 20 października 2017 roku planowane jest zamknięcie drogi powiatowej 2816W (ul. Mazowiecka, trasa linii L 25) w miejscowości Dobiesz gm. Góra Kalwaria. Za utrudnienia przepraszają.

ZAMKNIĘCIE DROGI POWIATOWEJ 2816W W MIEJSCOWOŚCI DOBIESZ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie