Informacje21 lipca 2017, 20:00,

Para na życie - Kino letnie przy wieży w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 lipca 2017 roku o godz. 22.00 przy wieży strażackiej za Kinem Uciecha w Górze Kalwarii, będzie można obejrzeć film pt. Para na życie. Wstęp wolny (16+). Zapraszamy.

PARA NA ŻYCIE - KINO LETNIE PRZY WIEŻY W GÓRZE KALWARII

Para na życie (reż. Sam Mendes, USA, Wielka Brytania 2009, komedia romantyczna) - mniej znana pozycja reżysera nowych (lepszych) części Jamesa Bonda, to powrót do korzeni z „American Beauty”: prosta historia bohaterów wzorowanych na każdym z nas. Burt i Verona podróżują przez Stany w poszukiwaniu miejsca na rozpoczęcie nowego etapu życia. Nie mają spektakularnych przygód, a jednak film ogląda się z zaangażowaniem, jakiego nie wywoła u widza niejedna saga o superbohaterach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 lipca 2017, 17:00,

Michał Sobierajski Quartet - koncert letni Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 lipca 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert letni do Konstancina, podczas którego wystąpi Michał Sobierajski Quartet. Miejsce: Park Zdrojowy, amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert do Konstancina.

MICHAŁ SOBIERAJSKI QUARTET - KONCERT LETNI KONSTANCIN-JEZIORNA

Michał Sobierajski jest finalistą II edycji programu The Voice of Poland. Jego debiutancki album „Przed snem” został wydany w 2015 roku. Znalazły się tam utwory łączące w sobie elektroniczny soul oraz R&B. Zespół tworzy czwórka przyjaciół i studentów Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i Wrocławiu, których połączyła wspólna pasja. W ich autorskiej twórczości można usłyszeć wpływy akustycznego soulu, R&B, jazzu, a także muzyki popularnej.

MICHAŁ SOBIERAJSKI QUARTET - KONCERT LETNI KONSTANCIN-JEZIORNA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie